Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wielka Orkiestra w Dąbrowie zagrała przepięknie

Wielka Orkiestra w Dąbrowie zagrała przepięknie

Wielka Orkiestra w Dąbrowie zagrała przepięknie

  Potwierdzono oficjalnie wynik finansowy WOŚP podczas 23.Finału w sztabie zarejestrowanym w DDK, po weryfikacji wpłat deklarowanych w Banku Spółdzielczym (obejmował zasięg gminy Dąbrowa Tarnowska i większości gmin powiatu – z wyjątkiem Szczucina). Zebrano ogółem 37.670,81 zł,  na co składa się kwesta do puszek wolontariuszy (31.895,77 zł), aukcja gadżetów (3062,00 zł), wpisowe z turniejów sportowych (1292 zł), dochód z koncertu „Głośno, radośnie, pożytecznie” (1100 zł) i inne wolne datki. Łączny wynik jest o ponad 3,5 tyś. zł lepszy niż w 2014 r., ale brakuje mu do rekordu wszechczasów sprzed 4 lat (ponad 40 tyś.) Pełny wynik z całego powiatu to suma zbiorów w sztabie w DDK i w sztabie zarejestrowanym w Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie (tam uzbierali 16.368,59 zł) – 54.039,00 zł.

  Sukces tegorocznej akcji społecznej to ogromna rola 92 wolontariuszy, szkół partnerskich biorących udział w pracach sztabu (podstawowe w Smęgorzowie, Laskówce Chorąskiej, Szarwarku, NNSP w Żelazówce, ZSPiG w Gruszowie Wielkim, ZS w Bolesławiu – szczególnie gimnazjum w Podlipiu, ZS w Mędrzechowie), sponsorów: „Akcent Studio” Jarosława Gęzy, „Alarm Serwis” Włodzimierza Wodzińskiego, Banku Spółdzielczego (Prezes Zarządu Salomea Kozioł), Piekarni „Sokołowscy” (Mariusz Sokołowski z Gruszowa Wielkiego), pizzerii dąbrowskich: „Havana” i „Ateńskiej”, „Tel-Tom” Jana Saka, „Perfect Body” Pauliny Tendery, współorganizatorów imprez i turniejów: DDK i Referatu Kultury Fizycznej i Sportu UM, KP Policji, szczególnie Wydziałowi Prewencji i Ruchu Drogowego i dąbrowskich „Strzelców”.

  Podziękowanie należy się też patronom honorowym: Tadeuszowi Kwiatkowskiemu – Staroście Dąbrowskiemu i Krzysztofowi Kaczmarskiemu – Burmistrzowi Dąbrowy Tarnowskiej za wsparcie podczas licytacji gadżetów i aktywny w niej udział, dyrektorom większości szkół w powiecie dąbrowskim za życzliwe przyjęcie wolontariuszy i wsparcie logistyczne.

  Słowa uznania kierujemy w stronę wszystkich wykonawców koncertu, który wypełnił salę „Sokoła”, drużyn siatkarskich i piłkarskich uczestniczących w turniejach i nabywców gadżetów, dzięki którym wpływy z aukcji przekroczyły 3000 zł!

  Ostatnim akordem tegorocznego 23.Finału WOŚP był turniej najlepszej czwórki siatkarzy, który odbył się w sobotnie popołudnie 24 stycznia w hali sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej. Jego zwycięzcą okazała się drużyna z Bolesławia (3 zwycięstwa, 8 pkt.), na II miejscu był „Eurosan” (2 wygrane, 6 pkt., jedyny z Dąbrowy w finałowym turnieju), III lokatę zdobył „Tangram 1” (1 zwycięstwo, 2 pkt.), na czwartym sklasyfikowano „Tangram 2” (1 pkt.). Statuetką dla najlepszego siatkarza turnieju WOŚP uhonorowano zawodnika z Bolesławia – Marcina Kozyrę. Sędziowali – Mateusz Kabat i Karolina Błachaniec.

  Potwierdzono oficjalnie wynik finansowy WOŚP podczas 23.Finału w sztabie zarejestrowanym w DDK, po weryfikacji wpłat deklarowanych w Banku Spółdzielczym (obejmował zasięg gminy Dąbrowa Tarnowska i większości gmin powiatu – z wyjątkiem Szczucina). Zebrano ogółem 37.670,81 zł,  na co składa się kwesta do puszek wolontariuszy (31.895,77 zł), aukcja gadżetów (3062,00 zł), wpisowe z turniejów sportowych (1292 zł), dochód z koncertu „Głośno, radośnie, pożytecznie” (1100 zł) i inne wolne datki. Łączny wynik jest o ponad 3,5 tyś. zł lepszy niż w 2014 r., ale brakuje mu do rekordu wszechczasów sprzed 4 lat (ponad 40 tyś.) Pełny wynik z całego powiatu to suma zbiorów w sztabie w DDK i w sztabie zarejestrowanym w Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie (tam uzbierali 16.368,59 zł) – 54.039,00 zł.   Sukces tegorocznej akcji społecznej to ogromna rola 92 wolontariuszy, szkół partnerskich biorących udział w pracach sztabu (podstawowe w Smęgorzowie, Laskówce Chorąskiej, Szarwarku, NNSP w Żelazówce, ZSPiG w Gruszowie Wielkim, ZS w Bolesławiu – szczególnie gimnazjum w Podlipiu, ZS w Mędrzechowie), sponsorów: „Akcent Studio” Jarosława Gęzy, „Alarm Serwis” Włodzimierza Wodzińskiego, Banku Spółdzielczego (Prezes Zarządu Salomea Kozioł), Piekarni „Sokołowscy” (Mariusz Sokołowski z Gruszowa Wielkiego), pizzerii dąbrowskich: „Havana” i „Ateńskiej”, „Tel-Tom” Jana Saka, „Perfect Body” Pauliny Tendery, współorganizatorów imprez i turniejów: DDK i Referatu Kultury Fizycznej i Sportu UM, KP Policji, szczególnie Wydziałowi Prewencji i Ruchu Drogowego i dąbrowskich „Strzelców”.   Podziękowanie należy się też patronom honorowym: Tadeuszowi Kwiatkowskiemu – Staroście Dąbrowskiemu i Krzysztofowi Kaczmarskiemu – Burmistrzowi Dąbrowy Tarnowskiej za wsparcie podczas licytacji gadżetów i aktywny w niej udział, dyrektorom większości szkół w powiecie dąbrowskim za życzliwe przyjęcie wolontariuszy i wsparcie logistyczne.   Słowa uznania kierujemy w stronę wszystkich wykonawców koncertu, który wypełnił salę „Sokoła”, drużyn siatkarskich i piłkarskich uczestniczących w turniejach i nabywców gadżetów, dzięki którym wpływy z aukcji przekroczyły 3000 zł!   Ostatnim akordem tegorocznego 23.Finału WOŚP był turniej najlepszej czwórki siatkarzy, który odbył się w sobotnie popołudnie 24 stycznia w hali sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej. Jego zwycięzcą okazała się drużyna z Bolesławia (3 zwycięstwa, 8 pkt.), na II miejscu był „Eurosan” (2 wygrane, 6 pkt., jedyny z Dąbrowy w finałowym turnieju), III lokatę zdobył „Tangram 1” (1 zwycięstwo, 2 pkt.), na czwartym sklasyfikowano „Tangram 2” (1 pkt.). Statuetką dla najlepszego siatkarza turnieju WOŚP uhonorowano zawodnika z Bolesławia – Marcina Kozyrę. Sędziowali – Mateusz Kabat i Karolina Błachaniec.