Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wielkanoc Bez Granic - Easter Without Borders

Wielkanoc Bez Granic - Easter Without Borders

Wielkanoc Bez Granic - Easter Without Borders

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Wielkanoc Bez Granic”. Jest to projekt, który polega na spotkaniu i budowaniu więzi pomiędzy Polakami, a cudzoziemcami na co dzień studiującymi lub pracującymi w Polsce. W tym roku akcja odbywa się pod nazwą „Wielkanoc Bez Granic Online” i będzie mieć miejsce w formie zdalnej. Ma ona na celu, aby osoby spoza granic naszego kraju mogły lepiej zrozumieć panującą w Polsce kulturę, tradycję, religię i przez to także poznały zwyczaje panujące podczas Świąt Wielkanocnych.

Każdy cudzoziemiec bez względu na kraj pochodzenia, wyznanie czy status majątkowy może wziąć udział w akcji „Wielkanoc Bez Granic Online”, która jest realizowana przez Instytut Myśli Schumana. Celem instytutu jest m. in. rozwijanie relacji między ludźmi różnych narodowości i wzajemnego zrozumienia, budowanie jedności, solidarności i pokoju.

Więcej informacji na temat projektu dostępne na stronie: http://wielkanocbezgranic.com/idea-dziela/

lub pod numerem telefonu: 575 990 686, 570 990 686

Formularz zgłoszenia rodziny: http://wielkanocbezgranic.com/zgloszenia-rodziny/

źródło: http://imschuman.com/, http://wielkanocbezgranic.com/idea-dziela/

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Wielkanoc Bez Granic”. Jest to projekt, który polega na spotkaniu i budowaniu więzi pomiędzy Polakami, a cudzoziemcami na co dzień studiującymi lub pracującymi w Polsce. W tym roku akcja odbywa się pod nazwą „Wielkanoc Bez Granic Online” i będzie mieć miejsce w formie zdalnej. Ma ona na celu, aby osoby spoza granic naszego kraju mogły lepiej zrozumieć panującą w Polsce kulturę, tradycję, religię i przez to także poznały zwyczaje panujące podczas Świąt Wielkanocnych. Każdy cudzoziemiec bez względu na kraj pochodzenia, wyznanie czy status majątkowy może wziąć udział w akcji „Wielkanoc Bez Granic Online”, która jest realizowana przez Instytut Myśli Schumana. Celem instytutu jest m. in. rozwijanie relacji między ludźmi różnych narodowości i wzajemnego zrozumienia, budowanie jedności, solidarności i pokoju. Więcej informacji na temat projektu dostępne na stronie: http://wielkanocbezgranic.com/idea-dziela/ lub pod numerem telefonu: 575 990 686, 570 990 686 Formularz zgłoszenia rodziny: http://wielkanocbezgranic.com/zgloszenia-rodziny/ źródło: http://imschuman.com/, http://wielkanocbezgranic.com/idea-dziela/