Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wielkanocne spotkanie małopolskich starostów w Krakowie

Wielkanocne spotkanie małopolskich starostów w Krakowie

Wielkanocne spotkanie małopolskich starostów w Krakowie

Wczoraj Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk wspólnie ze starostami z naszego województwa uczestniczył w spotkaniu z Wojewodą Małopolskim Łukaszem Kmitą. W wydarzeniu wzięli udział również Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Wicemarszałkowie Józef Gawron i Łukasz Smółka oraz Członek Zarządu Województwa Małopolskiego Iwona Gibas.

Podczas tego świątecznego spotkania w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim samorządowcy składali sobie życzenia z okazji nadchodzących Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Rozmawiano również o działaniach w ramach Małopolskiej Tarczy Humanitarnej.

Ostatni okres był dla nasz wszystkich niezwykle trudny. Wierzę, że zawsze przyświecał nam wspólny cel: dobro i bezpieczeństwo Mieszkańców, a ostatnio także pomoc dla naszych przyjaciół z Ukrainy. Dziękuję wszystkim, którzy rozumieją te priorytety i na poziomie lokalnym działają w duchu solidarności oraz współodpowiedzialności. To niezwykle ważne, abyśmy w sytuacjach kryzysowych mogli się nawzajem wspierać, być jak jedna pięść. Jeszcze wiele przed nami. Wszystko, co działo się dotychczas – zarówno walka z pandemią, powodzie, pożary, opieka nad uchodźcami wojennymi z Ukrainyniezbicie dowodzi, że tylko współdziałając, jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom – mówił podczas spotkania wojewoda Łukasz Kmita.

Wczoraj Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk wspólnie ze starostami z naszego województwa uczestniczył w spotkaniu z Wojewodą Małopolskim Łukaszem Kmitą. W wydarzeniu wzięli udział również Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Wicemarszałkowie Józef Gawron i Łukasz Smółka oraz Członek Zarządu Województwa Małopolskiego Iwona Gibas. Podczas tego świątecznego spotkania w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim samorządowcy składali sobie życzenia z okazji nadchodzących Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Rozmawiano również o działaniach w ramach Małopolskiej Tarczy Humanitarnej. Ostatni okres był dla nasz wszystkich niezwykle trudny. Wierzę, że zawsze przyświecał nam wspólny cel: dobro i bezpieczeństwo Mieszkańców, a ostatnio także pomoc dla naszych przyjaciół z Ukrainy. Dziękuję wszystkim, którzy rozumieją te priorytety i na poziomie lokalnym działają w duchu solidarności oraz współodpowiedzialności. To niezwykle ważne, abyśmy w sytuacjach kryzysowych mogli się nawzajem wspierać, być jak jedna pięść. Jeszcze wiele przed nami. Wszystko, co działo się dotychczas – zarówno walka z pandemią, powodzie, pożary, opieka nad uchodźcami wojennymi z Ukrainy – niezbicie dowodzi, że tylko współdziałając, jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom – mówił podczas spotkania wojewoda Łukasz Kmita. fot. Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie