Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wielkanocny kiermasz w Starostwie

Wielkanocny kiermasz w Starostwie

Wielkanocny kiermasz w Starostwie

"Warsztaty Terapii Zajęciowej" prowadzone przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń" w Dąbrowie Tarnowskiej zorganizowały „Kiermasz Wielkanocny" w holu głównym budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

„Uczestnicy warsztatów oferowali kartki świąteczne ręcznie malowane, stroiki wielkanocne, dodatki związane ze Świętami i zbliżającą się wiosną wykonane przez uczestników Warsztatów.
Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na integrację oraz rehabilitację uczestników warsztatów.
Przeprowadzony kiermasz spotkał się z wielkim zainteresowaniem pracowników oraz klientów urzędu, którzy bardzo chętnie kupowali prezentowane pamiątki świąteczne.

"Warsztaty Terapii Zajęciowej" prowadzone przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń" w Dąbrowie Tarnowskiej zorganizowały „Kiermasz Wielkanocny" w holu głównym budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. „Uczestnicy warsztatów oferowali kartki świąteczne ręcznie malowane, stroiki wielkanocne, dodatki związane ze Świętami i zbliżającą się wiosną wykonane przez uczestników Warsztatów.Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na integrację oraz rehabilitację uczestników warsztatów.Przeprowadzony kiermasz spotkał się z wielkim zainteresowaniem pracowników oraz klientów urzędu, którzy bardzo chętnie kupowali prezentowane pamiątki świąteczne.