Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wielkanocny Kiermasz WTZ w Kupieninie

Wielkanocny Kiermasz WTZ w Kupieninie

Wielkanocny Kiermasz WTZ w Kupieninie

Dziś w naszym urzędzie odbył się „Kiermasz Wielkanocny „ Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kupieninie przy Stowarzyszeniu Pomocy Dziecku i Rodzinie „Przyjazny Świat” w Mędrzechowie.

W ofercie podopiecznych tej placówki znalazły się m.in. stroiki, wianki i ozdoby świąteczne, palmy, świece sojowe, mydła glicerynowe, frotki do włosów, torby na zakupy, fartuszki kuchenne i wiele innych.

Stoisko odwiedzili m.in.: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, Urzędu Skarbowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz petenci tych urzędów.

Świąteczne kiermasze rękodzieła to już tradycja, a ich przygotowanie sprzyja rozwijaniu twórczej inwencji i pomysłowości, rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności manualnych, nauce staranności w wykonywaniu oryginalnych ozdób, a także kultywowaniu tradycji i zwyczajów świątecznych.

Uzyskane fundusze ze sprzedaży prac zostaną wykorzystane na potrzeby WTZ.

Dziś w naszym urzędzie odbył się „Kiermasz Wielkanocny „ Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kupieninie przy Stowarzyszeniu Pomocy Dziecku i Rodzinie „Przyjazny Świat” w Mędrzechowie. W ofercie podopiecznych tej placówki znalazły się m.in. stroiki, wianki i ozdoby świąteczne, palmy, świece sojowe, mydła glicerynowe, frotki do włosów, torby na zakupy, fartuszki kuchenne i wiele innych. Stoisko odwiedzili m.in.: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, Urzędu Skarbowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz petenci tych urzędów. Świąteczne kiermasze rękodzieła to już tradycja, a ich przygotowanie sprzyja rozwijaniu twórczej inwencji i pomysłowości, rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności manualnych, nauce staranności w wykonywaniu oryginalnych ozdób, a także kultywowaniu tradycji i zwyczajów świątecznych. Uzyskane fundusze ze sprzedaży prac zostaną wykorzystane na potrzeby WTZ.