1. Wielkanocny Przedświąteczny Kiermasz w Starostwie Powiatowym

Wielkanocny Przedświąteczny Kiermasz w Starostwie Powiatowym

W dniu dzisiejszym w holu Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń" zorganizowali Wielkanocny Kiermasz Przedświąteczny. W ofercie znalazły się ozdoby świąteczne z ornamentyką wielkanocną tj.: kartki świąteczne, stroiki, koszyki wielkanocne, ozdoby z drewna oraz pisanki. Wszystkie ozdoby i upominki świąteczne, które mogą być również doskonałym prezentem, zostały wykonane w ramach zajęć terapeutycznych w pracowniach technicznej i plastycznej Warsztatów Terapii Zajęciowej. Wielkanocny asortyment spotkał się z dużym zainteresowaniem pracowników urzędu oraz petentów.