Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wigilia w dąbrowskim Domu Dziecka

Wigilia w dąbrowskim Domu Dziecka

Wigilia w dąbrowskim Domu Dziecka

Życzenia świąteczne, łamanie się opłatkiem i wspólna wieczerza wigilijna. Tak wyglądało wczorajsze uroczyste spotkanie w Jednostce Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej. W uroczystej wieczerzy wigilijnej, dyrekcji, pracownikom, a przede wszystkim wychowankom placówki towarzyszył starosta dąbrowski Lesław Wieczorek wraz z małżonką.

Jak co roku, przed świętami Bożego Narodzenia, odbyła się uroczysta wieczerza. Cała społeczność dąbrowskiego Domu Dziecka, zasiadła do wigilijnego stołu, podtrzymując piękny, staropolski zwyczaj wspólnego łamania się opłatkiem oraz składania sobie życzeń.

W imieniu samorządu powiatowego oraz własnym, do wszystkich zwrócił się starosta Lesław Wieczorek, życząc wszystkim wszelkiej pomyślności, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, szczęścia, a także ciepła przy świątecznym stole.

Nie zabrakło także modlitwy, którą poprowadził wikariusz dąbrowskiej parafii.

Życzenia świąteczne, łamanie się opłatkiem i wspólna wieczerza wigilijna. Tak wyglądało wczorajsze uroczyste spotkanie w Jednostce Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej. W uroczystej wieczerzy wigilijnej, dyrekcji, pracownikom, a przede wszystkim wychowankom placówki towarzyszył starosta dąbrowski Lesław Wieczorek wraz z małżonką. Jak co roku, przed świętami Bożego Narodzenia, odbyła się uroczysta wieczerza. Cała społeczność dąbrowskiego Domu Dziecka, zasiadła do wigilijnego stołu, podtrzymując piękny, staropolski zwyczaj wspólnego łamania się opłatkiem oraz składania sobie życzeń. W imieniu samorządu powiatowego oraz własnym, do wszystkich zwrócił się starosta Lesław Wieczorek, życząc wszystkim wszelkiej pomyślności, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, szczęścia, a także ciepła przy świątecznym stole. Nie zabrakło także modlitwy, którą poprowadził wikariusz dąbrowskiej parafii.