Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wigilia w Domu Malarek w Zalipiu

Wigilia w Domu Malarek w Zalipiu

Wigilia w Domu Malarek w Zalipiu

W dniu 19 grudnia 2010.r w Domu Malarek w Zalipiu, już po raz dziewiąty odbyła się wieczerza wigilijna dla całej społeczności Zalipia.

Gośćmi uroczystego spotkania byli: Wicestarosta Dąbrowski - Robert Pantera, Wójt Gminy Olesno – Witold Morawiec, Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej – Małgorzata Morawiec, Proboszcz parafii Zalipie – ks. Stanisław Nakielski oraz Radni Gminy Olesno.

Z życzeniami świąteczno - noworocznymi dla wszystkich uczestników tego wyjątkowego wieczoru, wystąpili Wicestarosta Dąbrowski i Wójt Gminy Olesno.

To uroczyste spotkanie zorganizowane zostało przez nauczycieli i uczniów miejscowej szkoły i przedszkola, którzy wspólnie przygotowali piękną inscenizację wprowadzającą wszystkich w atmosferę świąt.

W przgotowanie uroczystej Wigilii, wykazali dużo zaangażowania rodzice i pracownice Domu Malarek, którzy włożyli wiele pracy w wykonanie strojów, scenografii oraz w przygotowanie wigilijnego poczęstunku.

Uroczystość wigilijna w Domu Malarek, co roku cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Zalipia i okolic.

opracowanie: Dom Malarek w Zalipiu

W dniu 19 grudnia 2010.r w Domu Malarek w Zalipiu, już po raz dziewiąty odbyła się wieczerza wigilijna dla całej społeczności Zalipia. Gośćmi uroczystego spotkania byli: Wicestarosta Dąbrowski - Robert Pantera, Wójt Gminy Olesno – Witold Morawiec, Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej – Małgorzata Morawiec, Proboszcz parafii Zalipie – ks. Stanisław Nakielski oraz Radni Gminy Olesno. Z życzeniami świąteczno - noworocznymi dla wszystkich uczestników tego wyjątkowego wieczoru, wystąpili Wicestarosta Dąbrowski i Wójt Gminy Olesno. To uroczyste spotkanie zorganizowane zostało przez nauczycieli i uczniów miejscowej szkoły i przedszkola, którzy wspólnie przygotowali piękną inscenizację wprowadzającą wszystkich w atmosferę świąt. W przgotowanie uroczystej Wigilii, wykazali dużo zaangażowania rodzice i pracownice Domu Malarek, którzy włożyli wiele pracy w wykonanie strojów, scenografii oraz w przygotowanie wigilijnego poczęstunku. Uroczystość wigilijna w Domu Malarek, co roku cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Zalipia i okolic. opracowanie: Dom Malarek w Zalipiu