1. Wigilia w Zespole Jednostek Wspierających Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej

Wigilia w Zespole Jednostek Wspierających Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej

Wieczór wigilijny uświetniło wspólne wykonanie kolęd.

20 grudnia w odświętnie ozdobionej sali, przy blasku świec i kolorowo oświetlonej choince, do stołu wigilijnego zasiedli wychowankowie Zespołu Jednostek Wspierających Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z opiekunami i zaproszonymi gośćmi. Wigilia, na którą przybył Starosta Powiatu Dąbrowskiego Pan Wiesław Krajewski - zaczęła się wcześniej, niż przewiduje kalendarz, gdyż, jak zaznaczył Pan Krzysztof Piotrowski – dyrektor Zespołu Jednostek – pod koniec tygodnia większość dzieci wyjedzie do swoich rodzinnych domów. Najbardziej wzruszającą chwilą tego dnia było wspólne dzielenie się opłatkiem i składanie sobie życzeń. Cały dzień był bardzo uroczysty i ważny, brali w nim udział wszyscy Ci którym zależy na wychowankach Zespołu Jednostek i których można nazwać przyjaciółmi. Wieczór wigilijny uświetniło wspólne wykonanie kolęd.