Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wigilijne spotkanie Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy

Wigilijne spotkanie Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy

Wigilijne spotkanie Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy
Wczoraj w Dworze Czernia w Dąbrowie Tarnowskiej społeczność Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy zgromadziła się na spotkaniu opłatkowym i wspólnym kolędowaniu. Dyrekcji, pracownikom, podopiecznym, a także ich rodzicom i opiekunom towarzyszyli zaproszeni goście.
 
Samorząd powiatowy reprezentował Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, który przekazał zgromadzonym życzenia świąteczne. Wręczył również świąteczny upominek na ręce dyrektor placówki Ireny Kawy.
 
Tradycyjnie połamano się opłatkiem i wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu. Świętowanie zakończyło się śpiewaniem kolęd i pastorałek.

 

Wczoraj w Dworze Czernia w Dąbrowie Tarnowskiej społeczność Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy zgromadziła się na spotkaniu opłatkowym i wspólnym kolędowaniu. Dyrekcji, pracownikom, podopiecznym, a także ich rodzicom i opiekunom towarzyszyli zaproszeni goście.   Samorząd powiatowy reprezentował Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, który przekazał zgromadzonym życzenia świąteczne. Wręczył również świąteczny upominek na ręce dyrektor placówki Ireny Kawy.   Tradycyjnie połamano się opłatkiem i wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu. Świętowanie zakończyło się śpiewaniem kolęd i pastorałek.   fot. Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy