Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wiosenne inwestycje na drogach powiatowych

Wiosenne inwestycje na drogach powiatowych

Wiosenne inwestycje na drogach powiatowych

Na drogach powiatowych trwają wiosenne inwestycje realizowane ze środków własnych samorządu powiatowego jak również w ramach otrzymanej dotacji z budżetu państwa na usuwanie skutków klęsk żywiołowych.
Najdłuższa długość drogi, bo aż ponad 4,6 km będzie wyremontowana w gminie Szczucin na drodze powiatowej Szczucin – Suchy Grunt na odcinku Dąbrowica – Sutków – Radwan. Tam też odbudowany będzie przepust.
Ponadto odbudowa zniszczonych odcinków dróg będzie wykonywana w pozostałych gminach powiatu m.in. w gminie Bolesław na drodze powiatowej Bolesław – Ćwików na odcinku Bolesław – Ćwików o długości 1,7 km. Ten sam odcinek drogi będzie wykonany w gminie Mędrzechów na drodze powiatowej Swarzów – Mędrzechów – Delastowice na odcinku Dąbrówki Breńskie – Grądy – Mędrzechów oraz w gminie Gręboszów na drodze powiatowej 1305K Szczurowa – Żelichów w miejscowości Żelichów.
W gminie Radgoszcz wyremontowana będzie droga powiatowa Czarkówka – Radgoszcz – Luszowice – Lipiny w miejscowości Lipiny o długości 1,3 km.

Na drogach powiatowych trwają wiosenne inwestycje realizowane ze środków własnych samorządu powiatowego jak również w ramach otrzymanej dotacji z budżetu państwa na usuwanie skutków klęsk żywiołowych.Najdłuższa długość drogi, bo aż ponad 4,6 km będzie wyremontowana w gminie Szczucin na drodze powiatowej Szczucin – Suchy Grunt na odcinku Dąbrowica – Sutków – Radwan. Tam też odbudowany będzie przepust. Ponadto odbudowa zniszczonych odcinków dróg będzie wykonywana w pozostałych gminach powiatu m.in. w gminie Bolesław na drodze powiatowej Bolesław – Ćwików na odcinku Bolesław – Ćwików o długości 1,7 km. Ten sam odcinek drogi będzie wykonany w gminie Mędrzechów na drodze powiatowej Swarzów – Mędrzechów – Delastowice na odcinku Dąbrówki Breńskie – Grądy – Mędrzechów oraz w gminie Gręboszów na drodze powiatowej 1305K Szczurowa – Żelichów w miejscowości Żelichów. W gminie Radgoszcz wyremontowana będzie droga powiatowa Czarkówka – Radgoszcz – Luszowice – Lipiny w miejscowości Lipiny o długości 1,3 km.