Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wiosna przyszła do biblioteki

Wiosna przyszła do biblioteki

Tydzień temu najmłodsi czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej pożegnali zimę i powitali najpiękniejszą porę roku - wiosnę. W radosnych nastrojach kukła Marzanny została spalona. Do budynku Biblioteki dzieci wróciły z Panią Wiosną (Karoliną Gadawską)i Gaikiem.

Następnie odbyła się część artystyczna, na którą złożyły się wiersze i piosenki tematycznie związane z tą porą roku. Tłem do zabaw była muzyka o tematyce wiosennej- "Cztery pory roku" - A. Vivaldiego oraz radosny śpiew ptaków. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się o pierwszych zwiastunach wiosny, a także oglądały przez lupę pąki drzew i krzewów. Oprawę artystyczną przygotowali członkowie kółek - plastycznego oraz teatralnego działających przy Oddziale dla Dzieci.

Źródło: Okay

Tydzień temu najmłodsi czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej pożegnali zimę i powitali najpiękniejszą porę roku - wiosnę. W radosnych nastrojach kukła Marzanny została spalona. Do budynku Biblioteki dzieci wróciły z Panią Wiosną (Karoliną Gadawską)i Gaikiem. Następnie odbyła się część artystyczna, na którą złożyły się wiersze i piosenki tematycznie związane z tą porą roku. Tłem do zabaw była muzyka o tematyce wiosennej- "Cztery pory roku" - A. Vivaldiego oraz radosny śpiew ptaków. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się o pierwszych zwiastunach wiosny, a także oglądały przez lupę pąki drzew i krzewów. Oprawę artystyczną przygotowali członkowie kółek - plastycznego oraz teatralnego działających przy Oddziale dla Dzieci. Źródło: Okay