Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Witaj w świecie baśni

Witaj w świecie baśni

Witaj w świecie baśni

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. M. Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej - w Oddziale dla Dzieci przygotowano wystawę pod hasłem "Witaj w świecie baśni", która jest adresowana do najmłodszych czytelników biblioteki. Na wystawie można oglądać najnowsze wydania najpiękniejszych, kolorowo ilustrowanych bajek oraz galerię baśniowych postaci.

Wœród nich są: Jaś i Małgosia z Babajagą, Czerwony Kapturek z wilkiem, Muminki, Kubuś Puchatek z przyjaciółmi, Smerfy i wiele innych. Niektóre z nich zostały wykonane przez dzieci należące do Koła Plastycznego działającego przy bibliotece.
Wystawa cieszy się dużym powodzeniem wśród przedszkolaków i dzieci szkolnych odwiedzających Oddział dla Dzieci zarówno indywidualnie jak i w grupach zorganizowanych.
Można ją oglądać do 12 czerwca 2004 r. w godz.: poniedziałek – piątek od 10.00 do 18.00, w soboty od 10.00 do 14.00.

Źródło: inTARnet

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. M. Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej - w Oddziale dla Dzieci przygotowano wystawę pod hasłem "Witaj w świecie baśni", która jest adresowana do najmłodszych czytelników biblioteki. Na wystawie można oglądać najnowsze wydania najpiękniejszych, kolorowo ilustrowanych bajek oraz galerię baśniowych postaci. Wœród nich są: Jaś i Małgosia z Babajagą, Czerwony Kapturek z wilkiem, Muminki, Kubuś Puchatek z przyjaciółmi, Smerfy i wiele innych. Niektóre z nich zostały wykonane przez dzieci należące do Koła Plastycznego działającego przy bibliotece.Wystawa cieszy się dużym powodzeniem wśród przedszkolaków i dzieci szkolnych odwiedzających Oddział dla Dzieci zarówno indywidualnie jak i w grupach zorganizowanych.Można ją oglądać do 12 czerwca 2004 r. w godz.: poniedziałek – piątek od 10.00 do 18.00, w soboty od 10.00 do 14.00. Źródło: inTARnet