Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Wiwat 3 Maj!” w radgoskim przedszkolu

„Wiwat 3 Maj!” w radgoskim przedszkolu

„Wiwat 3 Maj!” w radgoskim przedszkolu

Dzieci z Przedszkola Publicznego w Radgoszczy wraz z nauczycielami i rodzicami, uczciły święto Konstytucji 3 Maja, a także Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej uczestnicząc w uroczystości nawiązującej do tego ważnego wydarzenia.

Wykonany przez "średniaków" z oddziału II montaż słowno - muzyczny stanowił atrakcyjną lekcję historii i patriotyzmu.

Młodzi mieszkańcy gminy Radgoszcz recytowali, śpiewali pieśni patriotyczne oraz zaprezentowali krakowiaka. W przedszkolu odśpiewano również hymn Polski, a dyrektor placówki w swoim przemówieniu nawiązała także do święta Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.

Urząd Gminy w Radgoszczy

Dzieci z Przedszkola Publicznego w Radgoszczy wraz z nauczycielami i rodzicami, uczciły święto Konstytucji 3 Maja, a także Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej uczestnicząc w uroczystości nawiązującej do tego ważnego wydarzenia. Wykonany przez "średniaków" z oddziału II montaż słowno - muzyczny stanowił atrakcyjną lekcję historii i patriotyzmu. Młodzi mieszkańcy gminy Radgoszcz recytowali, śpiewali pieśni patriotyczne oraz zaprezentowali krakowiaka. W przedszkolu odśpiewano również hymn Polski, a dyrektor placówki w swoim przemówieniu nawiązała także do święta Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Urząd Gminy w Radgoszczy