Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wizyta Św. Mikołaja w Jednostce Wpierającej Rodzinę

Wizyta Św. Mikołaja w Jednostce Wpierającej Rodzinę

Wizyta Św. Mikołaja w Jednostce Wpierającej Rodzinę

W piątek 4 grudnia 2020 roku tradycyjnie do Jednostki Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej zawitał Święty Mikołaj i z „workiem prezentów” spotkał się z wyczekującymi go wychowankami placówki.

Spotkanie było okazją do wielu uśmiechów i radości. Św. Mikołaj przekazał prezenty, które pomogło mu przygotować Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Podczas wizyty w Jednostce Wspierającej Rodzinę Św. Mikołajowi towarzyszyli przedstawiciele Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Pani Agnieszka Anioł-Głuszek i Pani Marzena Gubernat.
Młodzież obdarowała wszystkich gości własnoręcznie wykonanymi pięknymi świątecznymi upominkami. Dyrektor placówki Pan Krzysztof Piotrowski wraz z podopiecznymi serdecznie podziękowali Świętemu Mikołajowi i przybyłym gościom za odwiedziny oraz zaprosili ich w przyszłym roku.

Fot.: PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej

W piątek 4 grudnia 2020 roku tradycyjnie do Jednostki Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej zawitał Święty Mikołaj i z „workiem prezentów” spotkał się z wyczekującymi go wychowankami placówki. Spotkanie było okazją do wielu uśmiechów i radości. Św. Mikołaj przekazał prezenty, które pomogło mu przygotować Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Podczas wizyty w Jednostce Wspierającej Rodzinę Św. Mikołajowi towarzyszyli przedstawiciele Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Pani Agnieszka Anioł-Głuszek i Pani Marzena Gubernat. Młodzież obdarowała wszystkich gości własnoręcznie wykonanymi pięknymi świątecznymi upominkami. Dyrektor placówki Pan Krzysztof Piotrowski wraz z podopiecznymi serdecznie podziękowali Świętemu Mikołajowi i przybyłym gościom za odwiedziny oraz zaprosili ich w przyszłym roku. Fot.: PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej