1. Wizyta Świętego Mikołaja w Powiecie Dąbrowskim

Wizyta Świętego Mikołaja w Powiecie Dąbrowskim

6 grudnia br. Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski oraz Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera odwiedzili wychowanków w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespole Jednostek Wspierających Rodzinę, Ośrodku Rewalidacyjno – Wychowawczym w Szarwarku oraz Ośrodku Rewalidacyjno – Wychowawczym w Kupieninie. Podczas mikołajkowych spotkań starostowie obdarowali podopiecznych placówek prezentami. W mikołajki, tradycyjnie z wieczorną wizytą do wychowanków Zespołu Jednostek Wspierających Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej przybył Święty Mikołaj, w którego od 20 lat wciela się Przewodniczący dąbrowskiego Civitas Christania Pan Edward Urbańczyk. W tym dniu odwiedzał on placówki oświatowe, urzędy oraz domy prywatne, rozdając wszystkim słodkie upominki. Wraz z Świętym Mikołajem do Domu Dziecka przybyli: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Anioł-Głuszek wraz z Zastępcą Marią Smolichą oraz Zastępca Dyrektora Miejsko – Gminnego Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie Tarnowskiej Halina Sarat. Święty Mikołaj wspólnie z gośćmi wręczył wychowankom, prezenty przygotowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie Tarnowskiej.