Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wizyta Marszałka w dąbrowskim szpitalu

Wizyta Marszałka w dąbrowskim szpitalu

Wizyta Marszałka w dąbrowskim szpitalu

Przebywający w dniu 21 lipca br.  w powiecie dąbrowskim, Marszałek Województwa Małopolskiego Pan Wojciech Kozak spotkał się z Starostą Dąbrowskim Wiesławem Krajewskim, Wicestarostą Tadeuszem Kwiatkowskim oraz Dyrektorem Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej Jerzym Orłem.


Wizyta Marszałka Województwa Wojciecha Kozaka w dąbrowskim szpitalu wiązała się z trwającą inwestycją budowy nowoczesnego Bloku Operacyjnego.

Dyrektor Jerzy Orzeł oraz Przedstawiciele Samorządu Powiatowego poinformowali Marszałka przebiegu inwestycji.

W miesiącu czerwcu zakończono przetarg na nadzór inwestorski. W chwili obecnej trwa wyłanianie wykonawcy robót budowlanych, jednocześnie trwa przetarg na udzielenie długoterminowego kredytu inwestycyjnego.

Przy okazji wizyty w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej, Wojciech Kozak miał okazję zapoznać się z pozostałymi inwestycjami szpitala: adaptacją nowych pomieszczeń dla poradni diabetologicznej, remontem poradni ortopedycznej oraz zakupem aparatury w postaci kolposkopu z torem wideo, respiratorem stacjonarnym i aparatem KTG do monitorowania stanu płodu.

Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski po raz kolejny podziękował Zarządowi Województwa za podjęte działania, korzystne dla powiatu dąbrowskiego, a które są wyrazem dbałości Samorządu Wojewódzkiego o zrównoważony rozwój Małopolski.

Przebywający w dniu 21 lipca br.  w powiecie dąbrowskim, Marszałek Województwa Małopolskiego Pan Wojciech Kozak spotkał się z Starostą Dąbrowskim Wiesławem Krajewskim, Wicestarostą Tadeuszem Kwiatkowskim oraz Dyrektorem Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej Jerzym Orłem. Wizyta Marszałka Województwa Wojciecha Kozaka w dąbrowskim szpitalu wiązała się z trwającą inwestycją budowy nowoczesnego Bloku Operacyjnego. Dyrektor Jerzy Orzeł oraz Przedstawiciele Samorządu Powiatowego poinformowali Marszałka przebiegu inwestycji. W miesiącu czerwcu zakończono przetarg na nadzór inwestorski. W chwili obecnej trwa wyłanianie wykonawcy robót budowlanych, jednocześnie trwa przetarg na udzielenie długoterminowego kredytu inwestycyjnego. Przy okazji wizyty w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej, Wojciech Kozak miał okazję zapoznać się z pozostałymi inwestycjami szpitala: adaptacją nowych pomieszczeń dla poradni diabetologicznej, remontem poradni ortopedycznej oraz zakupem aparatury w postaci kolposkopu z torem wideo, respiratorem stacjonarnym i aparatem KTG do monitorowania stanu płodu. Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski po raz kolejny podziękował Zarządowi Województwa za podjęte działania, korzystne dla powiatu dąbrowskiego, a które są wyrazem dbałości Samorządu Wojewódzkiego o zrównoważony rozwój Małopolski.