Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wizyta Posła na Sejm RP Edwarda Czesaka w Powiecie Dąbrowskim

Wizyta Posła na Sejm RP Edwarda Czesaka w Powiecie Dąbrowskim

Wizyta Posła na Sejm RP Edwarda Czesaka w Powiecie Dąbrowskim

Dziś z wizytą do Dąbrowy Tarnowskiej przybył Poseł na Sejm RP Pan Edward Czesak. Podczas spotkania ze Starostą Dąbrowskim Wiesławem Krajewskim omówiono możliwości wsparcia inicjatyw i projektów służących rozwojowi Powiatu.

Rozmowa dotyczyła najważniejszych inwestycji na terenie Powiśla Dąbrowskiego tj.: przebudowy drogi krajowej nr 73, budowy mostu na rzece Wisła w miejscowości Borusowa, jak również planowanej budowy nowoczesnej strażnicy wraz z magazynem przeciwpowodziowym.

Poseł Edward Czesak zapewnił, że będzie nadal aktywnie wspierał samorząd powiatowy w najważniejszych inwestycjach.

Dziś z wizytą do Dąbrowy Tarnowskiej przybył Poseł na Sejm RP Pan Edward Czesak. Podczas spotkania ze Starostą Dąbrowskim Wiesławem Krajewskim omówiono możliwości wsparcia inicjatyw i projektów służących rozwojowi Powiatu. Rozmowa dotyczyła najważniejszych inwestycji na terenie Powiśla Dąbrowskiego tj.: przebudowy drogi krajowej nr 73, budowy mostu na rzece Wisła w miejscowości Borusowa, jak również planowanej budowy nowoczesnej strażnicy wraz z magazynem przeciwpowodziowym. Poseł Edward Czesak zapewnił, że będzie nadal aktywnie wspierał samorząd powiatowy w najważniejszych inwestycjach.