Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wizyta studentów z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w dworze Konopków

Wizyta studentów z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w dworze Konopków

Wizyta studentów z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w dworze Konopków

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu gościło studentów z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie wraz z profesorem Kazimierzem Sikorą.

Młodzi studenci zostali oprowadzeni po zabytkowym dworku, gdzie została im przybliżona historia obiektu oraz życia rodziny Konopków. Kolejnym obiektem zwiedzania była Stajnia Koni Cugowych oraz breński park. Młodzież z wielkim zaciekawieniem wysłuchała prelekcji o historii breńskiej Instytucji.

Spotkaniu towarzyszyły pytania i dociekliwość gości oraz miła atmosfera.

www.centrumpolonii.pl

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu gościło studentów z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie wraz z profesorem Kazimierzem Sikorą. Młodzi studenci zostali oprowadzeni po zabytkowym dworku, gdzie została im przybliżona historia obiektu oraz życia rodziny Konopków. Kolejnym obiektem zwiedzania była Stajnia Koni Cugowych oraz breński park. Młodzież z wielkim zaciekawieniem wysłuchała prelekcji o historii breńskiej Instytucji. Spotkaniu towarzyszyły pytania i dociekliwość gości oraz miła atmosfera. www.centrumpolonii.pl