Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wizyta w Placówce Straży Granicznej w Tarnowie

Wizyta w Placówce Straży Granicznej w Tarnowie

Wizyta w Placówce Straży Granicznej w Tarnowie

W ubiegłym tygodniu Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Mariola Smolorz uczestniczyli w spotkaniu z nowym Komendantem Placówki Straży Granicznej w Tarnowie kpt. SG Pawłem Wolakiem.

Celem wizyty przedstawicieli samorządu powiatowego było omówienie spraw związanych ze współpracą przy organizacji III Powiatowego Dnia Bezpieczeństwa, który w tym roku odbędzie się w dniu 25 czerwca w zespole dworsko – parkowym w Brniu i będzie promował szeroko pojęte bezpieczeństwo, ale szczególny nacisk będzie położony na bezpieczeństwo granic naszego kraju.
W organizację tego wydarzenia włączy się również Karpacki Oddział Straży Granicznej.

W ubiegłym tygodniu Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Mariola Smolorz uczestniczyli w spotkaniu z nowym Komendantem Placówki Straży Granicznej w Tarnowie kpt. SG Pawłem Wolakiem. Celem wizyty przedstawicieli samorządu powiatowego było omówienie spraw związanych ze współpracą przy organizacji III Powiatowego Dnia Bezpieczeństwa, który w tym roku odbędzie się w dniu 25 czerwca w zespole dworsko – parkowym w Brniu i będzie promował szeroko pojęte bezpieczeństwo, ale szczególny nacisk będzie położony na bezpieczeństwo granic naszego kraju. W organizację tego wydarzenia włączy się również Karpacki Oddział Straży Granicznej.