1. Wizyta Wicemarszałka Sejmu Jarosława Kalinowskiego w Powiecie Dąbrowskim

Wizyta Wicemarszałka Sejmu Jarosława Kalinowskiego w Powiecie Dąbrowskim

W dniu 21.01.2008 r. z wizytą do Dąbrowy Tarnowskiej przybył Wicemarszałek Sejmu RP Pan Jarosław Kalinowski. Wraz z Posłem na Sejm RP Panem Wiesławem Wodą oraz Wicewojewodą Małopolskim Panem Stanisławem Sorysem uczestniczyli w spotkaniu z władzami Powiatu Dąbrowskiego. Powiat reprezentowali: Starosta Dąbrowski Pan Wiesław Krajewski, Wicestarosta Pan Tadeusz Kwiatkowski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Pan Robert Kądzielawa. Na spotkaniu omówiono możliwości wsparcia inicjatyw i projektów służących rozwojowi Powiatu. Po rozmowach goście udali się na spotkanie opłatkowe Polskiego Stronnictwa Ludowego w Dąbrowie Tarnowskiej.