Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wizyta wicemarszałka w powiecie dąbrowskim

Wizyta wicemarszałka w powiecie dąbrowskim

Wizyta wicemarszałka w powiecie dąbrowskim

W dniu dzisiejszym, tj. 27 kwietnia 2016 roku, Stanisław Sorys Wicemarszałek Województwa Małopolskiego gościł z wizytą w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej.

Wicemarszałek, podczas spotkania z gospodarzami naszego powiatu Tadeuszem Kwiatkowskim Starostą Dąbrowskim oraz Markiem Kopią Wicestarostą, rozmawiał o sprawach związanych z planowanymi inwestycjami i projektami, na terenie Powiśla Dąbrowskiego, które będą realizowane w nowej perspektywie unijnej z Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020.

Po spotkaniu Wicemarszałek oraz starostowie udali się do Szczucina na uroczyste otwarcie warsztatów szkolnych w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych.

MS

W dniu dzisiejszym, tj. 27 kwietnia 2016 roku, Stanisław Sorys Wicemarszałek Województwa Małopolskiego gościł z wizytą w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej. Wicemarszałek, podczas spotkania z gospodarzami naszego powiatu Tadeuszem Kwiatkowskim Starostą Dąbrowskim oraz Markiem Kopią Wicestarostą, rozmawiał o sprawach związanych z planowanymi inwestycjami i projektami, na terenie Powiśla Dąbrowskiego, które będą realizowane w nowej perspektywie unijnej z Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020. Po spotkaniu Wicemarszałek oraz starostowie udali się do Szczucina na uroczyste otwarcie warsztatów szkolnych w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych. MS