Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wizyta wiceminister zdrowia w dąbrowskim szpitalu

Wizyta wiceminister zdrowia w dąbrowskim szpitalu

Wizyta wiceminister zdrowia w dąbrowskim szpitalu

W dniu 6 sierpnia 2019 roku dąbrowski szpital odwiedziła Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Józefa Szczurek – Żelazko, która osobiście wręczyła naszym ratownikom z Dąbrowskiego Pogotowia Ratunkowego puchar za zajecie 1. miejsca w Regionalnych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym, które odbyły się 19 czerwca 2019 roku w Tarnowie, składając im serdeczne gratulacje i życząc samych sukcesów zarówno w pracy jak i w życiu osobistym.

Posłanka wyraziła swoje uznanie, zdając sobie sprawę jaki ogrom pracy spoczywa na ratownikach, że znaleźli czas i chęci do wielogodzinnych przygotowań do zawodów kosztem wolnego czasu.

Podziękowania i gratulacje dla ratowników złożyli również Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej Łukasz Węgrzyn.

Przy okazji wizyty, wiceminister zdrowia miała okazję zobaczyć zmiany jakie zaszły w szpitalu po ostatnio przeprowadzonych inwestycjach zarówno jeśli chodzi o modernizację kotłowni jak i remont oddziałów szpitalnych, gratulując i wyrażając swój podziw.

Drużyna dąbrowskiego pogotowia w składzie Piotr Zabiegała – kierownik drużyny, Katarzyna Kózka oraz Damian Węgiel była jedną z 20 zespołów, które zjechały do Tarnowa na Regionalne Małopolskie Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym, odbywające się pod patronatem Tarnowskiego Pogotowia Ratunkowego. Drużyna z zawodów przyjechała z pucharem za zajecie 1. miejsca, z 10 punktami przewagi nad drugim zespołem. Trenerem dąbrowskiej ekipy jest pasjonat ratownictwa medycznego – Robert Żurawski, który całym sercem, z oddaniem przygotowywał ją do zawodów, wspierał nie tylko merytorycznie, ale również mentalnie. W tym miejscu należą się dla niego ogromne podziękowania i wyrazy wdzięczności za ogrom pracy jaką włożył w przygotowanie ratowników do osiągnięcia tak dobrych wyników. Podziękowania należą się również Dyrekcji szpitala za to, że zawsze chętnie i z pełnym zaangażowaniem wspiera ratowników zarówno w przygotowaniach, jak i podczas samych zawodów oraz wszystkich koleżanek i kolegów ratowników, którzy swoją postawą mocno wspierali i dopingowali zwycięską drużynę.

ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej/gd

W dniu 6 sierpnia 2019 roku dąbrowski szpital odwiedziła Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Józefa Szczurek – Żelazko, która osobiście wręczyła naszym ratownikom z Dąbrowskiego Pogotowia Ratunkowego puchar za zajecie 1. miejsca w Regionalnych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym, które odbyły się 19 czerwca 2019 roku w Tarnowie, składając im serdeczne gratulacje i życząc samych sukcesów zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. Posłanka wyraziła swoje uznanie, zdając sobie sprawę jaki ogrom pracy spoczywa na ratownikach, że znaleźli czas i chęci do wielogodzinnych przygotowań do zawodów kosztem wolnego czasu. Podziękowania i gratulacje dla ratowników złożyli również Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej Łukasz Węgrzyn. Przy okazji wizyty, wiceminister zdrowia miała okazję zobaczyć zmiany jakie zaszły w szpitalu po ostatnio przeprowadzonych inwestycjach zarówno jeśli chodzi o modernizację kotłowni jak i remont oddziałów szpitalnych, gratulując i wyrażając swój podziw. Drużyna dąbrowskiego pogotowia w składzie Piotr Zabiegała – kierownik drużyny, Katarzyna Kózka oraz Damian Węgiel była jedną z 20 zespołów, które zjechały do Tarnowa na Regionalne Małopolskie Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym, odbywające się pod patronatem Tarnowskiego Pogotowia Ratunkowego. Drużyna z zawodów przyjechała z pucharem za zajecie 1. miejsca, z 10 punktami przewagi nad drugim zespołem. Trenerem dąbrowskiej ekipy jest pasjonat ratownictwa medycznego – Robert Żurawski, który całym sercem, z oddaniem przygotowywał ją do zawodów, wspierał nie tylko merytorycznie, ale również mentalnie. W tym miejscu należą się dla niego ogromne podziękowania i wyrazy wdzięczności za ogrom pracy jaką włożył w przygotowanie ratowników do osiągnięcia tak dobrych wyników. Podziękowania należą się również Dyrekcji szpitala za to, że zawsze chętnie i z pełnym zaangażowaniem wspiera ratowników zarówno w przygotowaniach, jak i podczas samych zawodów oraz wszystkich koleżanek i kolegów ratowników, którzy swoją postawą mocno wspierali i dopingowali zwycięską drużynę. ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej/gd