1. Wojewódzki Finał Małopolskiej Gimnazjady w biegach przełajowych

Sztafeta chłopców 10 x 1000m
- Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – miejsce 16
- Gimnazjum w Borkach – miejsce 21

Opiekunem reprezentacji powiatu był Andrzej Soja.

24 kwietnia na lotnisku miejskim w Nowym Targu odbył się Wojewódzki finał Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody rozgrywane były w ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży szkół województwa małopolskiego. Powiat dąbrowski reprezentowali:Sztafeta Dziewcząt 10 x 800m- Gimnazjum w Radgoszczy – miejsce 26- Gimnazjum w Borkach – miejsce 38 Sztafeta chłopców 10 x 1000m- Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – miejsce 16- Gimnazjum w Borkach – miejsce 21 Opiekunem reprezentacji powiatu był Andrzej Soja. rzejazd gimnazjalnej reprezentacji powiatu ufundowało Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.