Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. WOJEWÓDZKIE OBCHODY DNIA STRAŻAKA - 20-lecie powstania PSP

WOJEWÓDZKIE OBCHODY DNIA STRAŻAKA - 20-lecie powstania PSP

WOJEWÓDZKIE OBCHODY DNIA STRAŻAKA - 20-lecie powstania PSP

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza na Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka, które odbędą się 21 maja 2012r. o godz. 12.00 na Rynku Głównym w Krakowie.

Uroczystość honorowym patronatem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Organizatorzy oprócz Uroczystego Apelu oraz defilady strażackich pododdziałów przewidzieli szereg atrakcji dla publiczności:

· ewakuację hejnalisty z Wieży Mariackiej

· symulację pożaru mieszkania w mobilnym kontenerze pożarniczym

· pokazy ratownictwa

· pokazy sprawności strażackiej i sprzętu

· ścianę wspinaczkową

· gaszenie pożaru kuchenki

· naukę resuscytacji

Nie zapomniano również o najmłodszych uczestnikach, dla których przygotowane będzie miasteczko edukacyjne.

Obchody związane są również z 20-leciem powstania Państwowej Straży Pożarnej. Z tej okazji obędzie się wystawa fotograficzna i plastyczna.

źródło: PSP w Dąbrowie Tarnowskiej

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza na Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka, które odbędą się 21 maja 2012r. o godz. 12.00 na Rynku Głównym w Krakowie. Uroczystość honorowym patronatem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. Organizatorzy oprócz Uroczystego Apelu oraz defilady strażackich pododdziałów przewidzieli szereg atrakcji dla publiczności: · ewakuację hejnalisty z Wieży Mariackiej · symulację pożaru mieszkania w mobilnym kontenerze pożarniczym · pokazy ratownictwa · pokazy sprawności strażackiej i sprzętu · ścianę wspinaczkową · gaszenie pożaru kuchenki · naukę resuscytacji Nie zapomniano również o najmłodszych uczestnikach, dla których przygotowane będzie miasteczko edukacyjne. Obchody związane są również z 20-leciem powstania Państwowej Straży Pożarnej. Z tej okazji obędzie się wystawa fotograficzna i plastyczna. źródło: PSP w Dąbrowie Tarnowskiej