Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wojska Obrony Terytorialnej - spotkanie informacyjne

Wojska Obrony Terytorialnej - spotkanie informacyjne

Wojska Obrony Terytorialnej - spotkanie informacyjne

W dniu 28 grudnia 2017 r. o godz. 8.30 w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (ul. Berka Joselewicza 5) odbędzie się spotkanie w celu pozyskania ochotników do służby w Wojskach Obrony Terytorialnej (WOT).

W ramach spotkania przedstawiciel Wojskowej Komendy Uzupełnień w Tarnowie przedstawi zasady naboru do Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT) jako piątego, samodzielnego rodzaju Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, którego zadaniem będzie obrona i wspieranie lokalnych społeczności w czasie konfliktu zbrojnego, jak również podczas klęsk żywiołowych i katastrof.

W Wojskach Obrony Terytorialnej (WOT) mogą służyć (po spełnieniu m.in. kryteriów zdrowotnych) kobiety i mężczyźni w wieku 18-55 lat. Po przyjęciu do służby ochotnicy będą szkoleni pod okiem zawodowych oficerów przez 30 dni w roku. Będzie to start dla osób, które wiążą swoją przyszłość z zawodowym wojskiem.

Rekruci, którzy wstąpią do Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT) będą otrzymywać od państwa stosowne wynagrodzenie.

Szczegółowe informacje można będzie uzyskać podczas spotkania oraz pod numerem telefonu WKU w Tarnowie 261-138-685, e- mail: wku.tarnow@ron.mil.pl

Referat Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych/mags

W dniu 28 grudnia 2017 r. o godz. 8.30 w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (ul. Berka Joselewicza 5) odbędzie się spotkanie w celu pozyskania ochotników do służby w Wojskach Obrony Terytorialnej (WOT). W ramach spotkania przedstawiciel Wojskowej Komendy Uzupełnień w Tarnowie przedstawi zasady naboru do Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT) jako piątego, samodzielnego rodzaju Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, którego zadaniem będzie obrona i wspieranie lokalnych społeczności w czasie konfliktu zbrojnego, jak również podczas klęsk żywiołowych i katastrof. W Wojskach Obrony Terytorialnej (WOT) mogą służyć (po spełnieniu m.in. kryteriów zdrowotnych) kobiety i mężczyźni w wieku 18-55 lat. Po przyjęciu do służby ochotnicy będą szkoleni pod okiem zawodowych oficerów przez 30 dni w roku. Będzie to start dla osób, które wiążą swoją przyszłość z zawodowym wojskiem. Rekruci, którzy wstąpią do Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT) będą otrzymywać od państwa stosowne wynagrodzenie. Szczegółowe informacje można będzie uzyskać podczas spotkania oraz pod numerem telefonu WKU w Tarnowie 261-138-685, e- mail: wku.tarnow@ron.mil.pl Referat Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych/mags
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG