Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wolne miejsca na kursy zawodowe w zakresie przewozu osób i rzeczy do wykonywania transportu drogowego

Wolne miejsca na kursy zawodowe w zakresie przewozu osób i rzeczy do wykonywania transportu drogowego

Wolne miejsca na kursy zawodowe w zakresie przewozu osób i rzeczy do wykonywania transportu drogowego

Powiat Dąbrowski jest jednym z partnerów Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie w zakresie realizacji projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego: „Nowe wyższe kwalifikacje – to większa szansa na rynku pracy".

Projekt ten zawiera cykl szkoleń i kursów m.in. dla mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego, umożliwiających nabycie nowych zawodów oraz kwalifikacji.

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie informuje, iż posiada jeszcze wolne miejsca na szkolenia:
1. Kurs na uzyskanie kwalifikacji zawodowych w zakresie przewozu osób do wykonywania transportu drogowego
- koszt 56zł kurs podstawowy, 25zł kurs dodatkowy
2. Kurs na uzyskanie kwalifikacji zawodowych w zakresie przewozu rzeczy do wykonywania transportu drogowego
- koszt 22zł kurs dodatkowy

Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest zatrudnienie. Chętnych do zdobycia nowego zawodu, podwyższenia lub rozszerzenia swoich kwalifikacji, lub nabycia dodatkowych uprawnień zachęcamy do zgłoszenia się do MORD Tarnów ul. Okrężna 2F lub kontaktu pod numer telefonu 014 6269512.

Uczestnik płaci jedynie 10% kosztu uczestnictwa w szkoleniu!

Powiat Dąbrowski jest jednym z partnerów Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie w zakresie realizacji projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego: „Nowe wyższe kwalifikacje – to większa szansa na rynku pracy". Projekt ten zawiera cykl szkoleń i kursów m.in. dla mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego, umożliwiających nabycie nowych zawodów oraz kwalifikacji. Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie informuje, iż posiada jeszcze wolne miejsca na szkolenia:1. Kurs na uzyskanie kwalifikacji zawodowych w zakresie przewozu osób do wykonywania transportu drogowego- koszt 56zł kurs podstawowy, 25zł kurs dodatkowy2. Kurs na uzyskanie kwalifikacji zawodowych w zakresie przewozu rzeczy do wykonywania transportu drogowego- koszt 22zł kurs dodatkowy Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest zatrudnienie. Chętnych do zdobycia nowego zawodu, podwyższenia lub rozszerzenia swoich kwalifikacji, lub nabycia dodatkowych uprawnień zachęcamy do zgłoszenia się do MORD Tarnów ul. Okrężna 2F lub kontaktu pod numer telefonu 014 6269512. Uczestnik płaci jedynie 10% kosztu uczestnictwa w szkoleniu!