Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wręczenie Brązowego Certyfikatu dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Wręczenie Brązowego Certyfikatu dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Wręczenie Brązowego Certyfikatu dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku

W piątek 29 listopada 2013 r. na III Małopolskim Forum Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Krakowie nastąpiło uroczyste wręczenie przyznanego wcześniej przez Komisję Certyfikującą – Certyfikatu „Profesjonalny Uniwersytet Trzeciego Wieku”.

Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Dąbrowskim Domu Kultury otrzymało BRĄZOWY CERTYFIKAT „PROFESJONALNY UTW”. W imieniu dąbrowskiego Stowarzyszenia UTW certyfikat odebrała z rąk Ministra Pracy i Polityki Społecznej Władysława Kosiniaka-Kamysza, Maria Gdowska – Sekretarz Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie UTW przy Dąbrowskim Domu Kultury znalazło się w gronie trzynastu Uniwersytetów Trzeciego Wieku w skali kraju, które uzyskały certyfikat. Wszystkich Uniwersytetów Trzeciego Wieku jest obecnie w Polsce około 450.

Wręczenie certyfikatu jest następstwem procesu certyfikacji i kontroli jaka miała miejsce w sierpniu br. ze strony Komisji Certyfikującej Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń (OFS) Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Działania UTW sprzyjają aktywizacji seniorów i ich integracji społecznej. Uniwersytet Trzeciego Wieku ma w swojej ofercie cotygodniowe wykłady, wycieczki, zajęcia fitness, spotkania z ciekawymi ludźmi. Jest ważnym elementem życia kulturalnego naszego miasta.

W piątek 29 listopada 2013 r. na III Małopolskim Forum Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Krakowie nastąpiło uroczyste wręczenie przyznanego wcześniej przez Komisję Certyfikującą – Certyfikatu „Profesjonalny Uniwersytet Trzeciego Wieku”. Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Dąbrowskim Domu Kultury otrzymało BRĄZOWY CERTYFIKAT „PROFESJONALNY UTW”. W imieniu dąbrowskiego Stowarzyszenia UTW certyfikat odebrała z rąk Ministra Pracy i Polityki Społecznej Władysława Kosiniaka-Kamysza, Maria Gdowska – Sekretarz Stowarzyszenia. Stowarzyszenie UTW przy Dąbrowskim Domu Kultury znalazło się w gronie trzynastu Uniwersytetów Trzeciego Wieku w skali kraju, które uzyskały certyfikat. Wszystkich Uniwersytetów Trzeciego Wieku jest obecnie w Polsce około 450. Wręczenie certyfikatu jest następstwem procesu certyfikacji i kontroli jaka miała miejsce w sierpniu br. ze strony Komisji Certyfikującej Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń (OFS) Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Działania UTW sprzyjają aktywizacji seniorów i ich integracji społecznej. Uniwersytet Trzeciego Wieku ma w swojej ofercie cotygodniowe wykłady, wycieczki, zajęcia fitness, spotkania z ciekawymi ludźmi. Jest ważnym elementem życia kulturalnego naszego miasta.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG