Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wręczono stypendia dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Wręczono stypendia dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Wręczono stypendia dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych

  W dniu 16.12.2014 roku w Sali Lustrzanej w Tarnowie odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych za rok szkolny 2014/2015.

  Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej reprezentował Wicestarosta Dąbrowski Marek Kopia.

  W imieniu Prezesa Rady Ministrów stypendia wręczył Małopolski Kurator Oświaty Aleksander Palczewski.

  Stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymują uczniowie szkół, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości, na podstawie wysokich wyników w nauce wykazujących szczególnie uzdolnienia w różnych dziedzinach wiedzy.

  Otrzymuje je uczeń, który: otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub uczeń, który wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach co najmniej dobre.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2014/2015 otrzymali:

- Martyna Wawrzeniec – uczennica  Liceum Ogólnokształcącego w PCEiKZ w Szczucinie,

- Wojciech Borek -  uczeń  Technikum  w PCEiKZ w Szczucinie,

- Barbara Chmura – uczennica Technikum Nr 1 w  ZSP Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej,

- Paweł Czupryna – uczeń Technikum w ZSP w Brniu,

- Monika Kupiec – uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w ZSP Nr 2 w Dąbrowie  

   Tarnowskiej,

- Michał Sojka – uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.

  W dniu 16.12.2014 roku w Sali Lustrzanej w Tarnowie odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych za rok szkolny 2014/2015.   Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej reprezentował Wicestarosta Dąbrowski Marek Kopia.   W imieniu Prezesa Rady Ministrów stypendia wręczył Małopolski Kurator Oświaty Aleksander Palczewski.   Stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymują uczniowie szkół, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości, na podstawie wysokich wyników w nauce wykazujących szczególnie uzdolnienia w różnych dziedzinach wiedzy.   Otrzymuje je uczeń, który: otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub uczeń, który wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach co najmniej dobre. Stypendia Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2014/2015 otrzymali: - Martyna Wawrzeniec – uczennica  Liceum Ogólnokształcącego w PCEiKZ w Szczucinie, - Wojciech Borek -  uczeń  Technikum  w PCEiKZ w Szczucinie, - Barbara Chmura – uczennica Technikum Nr 1 w  ZSP Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, - Paweł Czupryna – uczeń Technikum w ZSP w Brniu, - Monika Kupiec – uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w ZSP Nr 2 w Dąbrowie      Tarnowskiej, - Michał Sojka – uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.