Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wręczono stypendia dla najlepszych uczniów szkół ponadpodstawowych

Wręczono stypendia dla najlepszych uczniów szkół ponadpodstawowych

Wręczono stypendia dla najlepszych uczniów szkół ponadpodstawowych

3 grudnia 2020 roku w Zespole Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz dyrektor szkoły Robert Pantera wręczyli stypendia Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów szkoły za rok szkolny 2020/2021:

- Joannie Foszcz, uczennicy Liceum Ogólnokształcącego,

- Annie Żurawskiej, uczennicy Technikum Ekonomicznego,

- Karolinie Moździerz, uczennicy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

10 grudnia 2020 roku w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz dyrektor szkoły Magdalena Mach-Surowiec wręczyli stypendia Prezesa Rady Ministrów dla:

- Macieja Kopra, ucznia Technikum Informatycznego w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie,

- Wiktorii Kosiby, uczennicy Liceum Ogólnokształcącego w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie,

- Damiana Nowaka, ucznia Technikum Teleinformatycznego w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie,

- Izabeli Ślęczkowskiej, uczennicy Liceum Ogólnokształcącego w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2020/2021 otrzymali również najlepsi uczniowie pozostałych szkół ponadpodstawowych na terenie powiatu dąbrowskiego:

- Gabriela Mietelska, uczennica Technikum Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół im. Wł. St. Reymonta w Brniu,

- Karolina Wawrzonek, uczennica Technikum Budownictwa w Zespole Szkół im. Wł. St. Reymonta w Brniu,

- Oliwia Trójniak, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej,

- Daria Toczek, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej.

W imieniu Prezesa Rady Ministrów okolicznościowe życzenia na adresy szkół przesłała Małopolska Kurator Oświaty Barbara Nowak.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymują uczniowie szkół, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości, na podstawie wysokich wyników w nauce wykazujących szczególnie uzdolnienia w różnych dziedzinach wiedzy.

Otrzymuje je uczeń, który: otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub uczeń, który wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach co najmniej dobre.

3 grudnia 2020 roku w Zespole Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz dyrektor szkoły Robert Pantera wręczyli stypendia Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów szkoły za rok szkolny 2020/2021: - Joannie Foszcz, uczennicy Liceum Ogólnokształcącego, - Annie Żurawskiej, uczennicy Technikum Ekonomicznego, - Karolinie Moździerz, uczennicy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. 10 grudnia 2020 roku w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz dyrektor szkoły Magdalena Mach-Surowiec wręczyli stypendia Prezesa Rady Ministrów dla: - Macieja Kopra, ucznia Technikum Informatycznego w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie, - Wiktorii Kosiby, uczennicy Liceum Ogólnokształcącego w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie, - Damiana Nowaka, ucznia Technikum Teleinformatycznego w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie, - Izabeli Ślęczkowskiej, uczennicy Liceum Ogólnokształcącego w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Stypendia Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2020/2021 otrzymali również najlepsi uczniowie pozostałych szkół ponadpodstawowych na terenie powiatu dąbrowskiego: - Gabriela Mietelska, uczennica Technikum Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół im. Wł. St. Reymonta w Brniu, - Karolina Wawrzonek, uczennica Technikum Budownictwa w Zespole Szkół im. Wł. St. Reymonta w Brniu, - Oliwia Trójniak, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, - Daria Toczek, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej. W imieniu Prezesa Rady Ministrów okolicznościowe życzenia na adresy szkół przesłała Małopolska Kurator Oświaty Barbara Nowak. Stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymują uczniowie szkół, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości, na podstawie wysokich wyników w nauce wykazujących szczególnie uzdolnienia w różnych dziedzinach wiedzy. Otrzymuje je uczeń, który: otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub uczeń, który wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach co najmniej dobre.