Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wrześniowy numer Powiśla Dąbrowskiego już w sprzedaży

Wrześniowy numer Powiśla Dąbrowskiego już w sprzedaży

Wrześniowy numer Powiśla Dąbrowskiego już w sprzedaży

W kioskach i sklepach w Dąbrowie Tarnowskiej oraz w pozostałych gminach powiatu dąbrowskiego można kupić wrześniowe wydanie miesięcznika społeczno - informacyjnego „Powiśle Dąbrowskie”.

Kolejny numer czasopisma poświęcony jest przygotowaniu szkół do nowego roku szkolnego, Szpitalowi Powiatowemu w Dąbrowie (nowy sprzęt, kolejny oddział, certyfikat ISO) oraz przesunięciu w czasie rozdziału podstawowej opieki gmin Radgoszcz i Dąbrowa Tarnowska.

Można tu również obejrzeć fotorelację z VI Spotkania Kultur i Dni Dąbrowy Tarnowskiej, oraz relacje z wizyty delegacji z Powiśla w niemieckim miasteczku Roding, dożynek parafialnych w Gręboszowie, pożegnania lata nad zalewem w Narożnikach oraz obchodów 625. rocznicy powstania Grądów.

W wrześniowym „Powiślu Dąbrowskim” można również przeczytać rozmowę z wójtem Bolesławia, Kazimierzem Olearczykiem na temat szkód poniesionych w czerwcowej powodzi i możliwości uzyskania pomocy dla poszkodowanych mieszkańców. Wśród wakacyjnych wydarzeń, które zostały odnotowane w tym wydaniu czasopisma można wymienić m.in. Święto Policji, turniej piłkarski na „Orliku” w Gręboszowie, premierę „Skąpca” w Oleśnie, Zlocie Trzeźwościowym w Szczucinie.

Jak co miesiąc w „Powiślu Dąbrowskim” zebraliśmy wydarzenia przygotowane na wrzesień przez instytucje i stowarzyszenia oraz repertuar kina „Sokół”.

Wydawcą czasopisma informacyjno – społecznego „Powiśle Dąbrowskie” jest Dąbrowski Dom Kultury. Można je kupić w wybranych kioskach i sklepach na terenie powiatu dąbrowskiego.

 

 

 

 

W kioskach i sklepach w Dąbrowie Tarnowskiej oraz w pozostałych gminach powiatu dąbrowskiego można kupić wrześniowe wydanie miesięcznika społeczno - informacyjnego „Powiśle Dąbrowskie”. Kolejny numer czasopisma poświęcony jest przygotowaniu szkół do nowego roku szkolnego, Szpitalowi Powiatowemu w Dąbrowie (nowy sprzęt, kolejny oddział, certyfikat ISO) oraz przesunięciu w czasie rozdziału podstawowej opieki gmin Radgoszcz i Dąbrowa Tarnowska. Można tu również obejrzeć fotorelację z VI Spotkania Kultur i Dni Dąbrowy Tarnowskiej, oraz relacje z wizyty delegacji z Powiśla w niemieckim miasteczku Roding, dożynek parafialnych w Gręboszowie, pożegnania lata nad zalewem w Narożnikach oraz obchodów 625. rocznicy powstania Grądów. W wrześniowym „Powiślu Dąbrowskim” można również przeczytać rozmowę z wójtem Bolesławia, Kazimierzem Olearczykiem na temat szkód poniesionych w czerwcowej powodzi i możliwości uzyskania pomocy dla poszkodowanych mieszkańców. Wśród wakacyjnych wydarzeń, które zostały odnotowane w tym wydaniu czasopisma można wymienić m.in. Święto Policji, turniej piłkarski na „Orliku” w Gręboszowie, premierę „Skąpca” w Oleśnie, Zlocie Trzeźwościowym w Szczucinie. Jak co miesiąc w „Powiślu Dąbrowskim” zebraliśmy wydarzenia przygotowane na wrzesień przez instytucje i stowarzyszenia oraz repertuar kina „Sokół”. Wydawcą czasopisma informacyjno – społecznego „Powiśle Dąbrowskie” jest Dąbrowski Dom Kultury. Można je kupić w wybranych kioskach i sklepach na terenie powiatu dąbrowskiego.