Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wsparcie finansowe dla dąbrowskiej Policji

Wsparcie finansowe dla dąbrowskiej Policji

Wsparcie finansowe dla dąbrowskiej Policji

29 lipca 2019 roku podpisano porozumienie na dofinansowanie remontu elewacji budynku biurowego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Z ramienia powiatu porozumienie podpisali: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk i Skarbnik Powiatu Maria Sztorc, natomiast Policji: Zastępca komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Rafał Leśniak i mł. insp. Robert Dudek Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Środki z budżetu powiatu w wysokości 30 000 zł zostaną przekazane na Fundusz Wsparcia Komendy Wojewódzkiej Policji, z przeznaczeniem dla dąbrowskiej Policji na wyżej wymienione zadanie.

mags

29 lipca 2019 roku podpisano porozumienie na dofinansowanie remontu elewacji budynku biurowego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Z ramienia powiatu porozumienie podpisali: Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk i Skarbnik Powiatu Maria Sztorc, natomiast Policji: Zastępca komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Rafał Leśniak i mł. insp. Robert Dudek Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Środki z budżetu powiatu w wysokości 30 000 zł zostaną przekazane na Fundusz Wsparcia Komendy Wojewódzkiej Policji, z przeznaczeniem dla dąbrowskiej Policji na wyżej wymienione zadanie. mags