Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wsparcie finansowe Powiatu Dąbrowskiego dla Policji

Wsparcie finansowe Powiatu Dąbrowskiego dla Policji

Wsparcie finansowe Powiatu Dąbrowskiego dla Policji

W związku z zamiarem wykupu działki nr 872/2, wraz z nieruchomościami, sąsiadującej z Komendą Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, Powiat Dąbrowski udzielił dofinansowania w wysokości 100 000 zł na Fundusz Wsparcia Komendy Wojewódzkiej Policji, z przeznaczeniem dla dąbrowskiej Policji.

We wtorek, 16 maja 2017 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski, Marek Kopia wicestarosta i nadkom. Mirosław Strach Komendant Powiatowy Policji. Podczas spotkania rozmawiano o realizacji tak długo wyczekiwanej inwestycji dla dąbrowskiej Policji.

Przedstawiciele samorządu Powiatu Dąbrowskiego podpisali porozumienie, na mocy którego Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej otrzyma środki finansowe w wysokości 100 000 zł na powyższe zadanie inwestycyjne.

To już kolejne wsparcie dla dąbrowskiej Policji w ramach dobrze układającej się współpracy.

mags

W związku z zamiarem wykupu działki nr 872/2, wraz z nieruchomościami, sąsiadującej z Komendą Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, Powiat Dąbrowski udzielił dofinansowania w wysokości 100 000 zł na Fundusz Wsparcia Komendy Wojewódzkiej Policji, z przeznaczeniem dla dąbrowskiej Policji. We wtorek, 16 maja 2017 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski, Marek Kopia wicestarosta i nadkom. Mirosław Strach Komendant Powiatowy Policji. Podczas spotkania rozmawiano o realizacji tak długo wyczekiwanej inwestycji dla dąbrowskiej Policji. Przedstawiciele samorządu Powiatu Dąbrowskiego podpisali porozumienie, na mocy którego Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej otrzyma środki finansowe w wysokości 100 000 zł na powyższe zadanie inwestycyjne. To już kolejne wsparcie dla dąbrowskiej Policji w ramach dobrze układającej się współpracy. mags