Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „#WszystkoGra” w dąbrowskim kinie „Sokół”

„#WszystkoGra” w dąbrowskim kinie „Sokół”

„#WszystkoGra” w dąbrowskim kinie „Sokół”

Największe polskie przeboje po raz pierwszy na ekranach kin! „#WszystkoGra" działa niczym zastrzyk optymizmu.

Roma i Staszek, czyli Kinga Preis i Sebastian Fabijański – dwójka zupełnie różnych ludzi, których połączyło wielkie uczucie. Zosia i Bartek, czyli Eliza Rycembel i Bartosz Żuchowski. Młodość, energia i radość tej pary to esencja pierwszej miłości.

Ich miłosne perypetie na ekranach kin już od 13 maja w dąbrowskim „Sokole", w piątek 20.05 także w ramach 4.edycji „Kina na Szpilkach" (stoiska czynne od 18:00, konkurs z nagrodami dla widzów – 19:15, projekcja – 19:30)!

Film „#WSZYSTKOGRA" opowiada o miłości, przyjaźni i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety wspólnie podejmą walkę o rodzinny dom. Odkryją, że są dla siebie źródłem siły i odwagi. Czy to wystarczy, by zmienić zasady gry i znaleźć szczęście?

files/aktualnosci/2016/05_maj/06_WszystkoGra_w_dabrowskim_Sokole/wszystko gra PLAKAT B1 maly jpg.jpg

Wszyscy znamy kultowe przeboje „Perfectu", „Maanamu", „T.Love", czy zespołu „Lombard". Ich największe hity do dziś nie straciły na aktualności. W filmie „#WszystkoGra", w nowym brzmieniu usłyszysz największe hity gigantów polskiej sceny muzycznej i kultowe teksty m.in. Agnieszki Osieckiej, Kory Jackowskiej, Jonasza Kofty, Marka Grechuty, Zbigniewa Hołdysa, Andrzeja Mogielnickiego i Tomasza Lipińskiego.

Choreografia, którą opracował Agustin Egurrola, reżyseria Agnieszki Glińskiej i zdjęcia nominowanego do Oscara Pawła Edelmana to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. Słowem – musical, na który od dawna czekali polscy widzowie.

Producentem filmu jest Scorpio Studio, twórcy takich hitów jak „Jack Strong", czy „Sęp". Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM.

DDK

Największe polskie przeboje po raz pierwszy na ekranach kin! „#WszystkoGra" działa niczym zastrzyk optymizmu. Roma i Staszek, czyli Kinga Preis i Sebastian Fabijański – dwójka zupełnie różnych ludzi, których połączyło wielkie uczucie. Zosia i Bartek, czyli Eliza Rycembel i Bartosz Żuchowski. Młodość, energia i radość tej pary to esencja pierwszej miłości. Ich miłosne perypetie na ekranach kin już od 13 maja w dąbrowskim „Sokole", w piątek 20.05 także w ramach 4.edycji „Kina na Szpilkach" (stoiska czynne od 18:00, konkurs z nagrodami dla widzów – 19:15, projekcja – 19:30)! Film „#WSZYSTKOGRA" opowiada o miłości, przyjaźni i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety wspólnie podejmą walkę o rodzinny dom. Odkryją, że są dla siebie źródłem siły i odwagi. Czy to wystarczy, by zmienić zasady gry i znaleźć szczęście? Wszyscy znamy kultowe przeboje „Perfectu", „Maanamu", „T.Love", czy zespołu „Lombard". Ich największe hity do dziś nie straciły na aktualności. W filmie „#WszystkoGra", w nowym brzmieniu usłyszysz największe hity gigantów polskiej sceny muzycznej i kultowe teksty m.in. Agnieszki Osieckiej, Kory Jackowskiej, Jonasza Kofty, Marka Grechuty, Zbigniewa Hołdysa, Andrzeja Mogielnickiego i Tomasza Lipińskiego. Choreografia, którą opracował Agustin Egurrola, reżyseria Agnieszki Glińskiej i zdjęcia nominowanego do Oscara Pawła Edelmana to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. Słowem – musical, na który od dawna czekali polscy widzowie. Producentem filmu jest Scorpio Studio, twórcy takich hitów jak „Jack Strong", czy „Sęp". Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM. DDK