1. WTZ w Dąbrowie Tarnowskiej mają dwa nowe samochody

WTZ w Dąbrowie Tarnowskiej mają dwa nowe samochody

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej mają dwa nowe samochody. Dziś odbyło się uroczyste poświęcenie pojazdów i symboliczne przecięcie wstęgi.   Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, w imieniu samorządu powiatowego, przekazał gratulacje na ręce Dyrektora WTZ Przemysława Śliwy oraz Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń Beaty Partyńskiej. Życzył, aby służyły jak najlepiej, a podróże podopiecznych były zawsze bezpieczne i pełne miłych wrażeń.