Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wyścig rowerowy Tour de Powiśle Dąbrowskie

Wyścig rowerowy Tour de Powiśle Dąbrowskie

Wyścig rowerowy Tour de Powiśle Dąbrowskie

Jednostka Strzelecka JS2083 zaprasza wszystkich miłośników rowerów do udziału w VIII edycji Tour de Powiśle Dąbrowskie.

Wyścig odbędzie się w dniu 26 maja 2024 roku.
Zawodnicy wystartują o godz. 12:00 - miejsce startu: Hala Sportowa im. Agaty Mróz - Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Sportowa 4. Rowerzyści będą się ścigać na pętli o długości 25,5 km: Dąbrowa Tarnowska, Radgoszcz, Nieczajna Dolna, Gruszów Wielki, Dąbrowa Tarnowska.
O godz. 10:00 tradycyjnie odbędzie się wyścig dzieci po ulicach Dąbrowy Tarnowskiej.

Zapisy na wyścig znajdują się na stronie chronotex.pl.

Organizatorzy proszą o zachowanie szczególnej ostrożności i wykonywanie poleceń osób zabezpieczających wyścig na skrzyżowaniach.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W TYM WYDARZENIU!

Jednostka Strzelecka JS2083 zaprasza wszystkich miłośników rowerów do udziału w VIII edycji Tour de Powiśle Dąbrowskie. Wyścig odbędzie się w dniu 26 maja 2024 roku. Zawodnicy wystartują o godz. 12:00 - miejsce startu: Hala Sportowa im. Agaty Mróz - Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Sportowa 4. Rowerzyści będą się ścigać na pętli o długości 25,5 km: Dąbrowa Tarnowska, Radgoszcz, Nieczajna Dolna, Gruszów Wielki, Dąbrowa Tarnowska. O godz. 10:00 tradycyjnie odbędzie się wyścig dzieci po ulicach Dąbrowy Tarnowskiej. Zapisy na wyścig znajdują się na stronie chronotex.pl. Organizatorzy proszą o zachowanie szczególnej ostrożności i wykonywanie poleceń osób zabezpieczających wyścig na skrzyżowaniach. ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W TYM WYDARZENIU!