Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wybierz najlepszy mem internetowy. Głosowanie rozpoczęte!

Wybierz najlepszy mem internetowy. Głosowanie rozpoczęte!

Wybierz najlepszy mem internetowy. Głosowanie rozpoczęte!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszy mem internetowy dotyczący problematyki palenia tytoniu. Autorami memów są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy wzięli udział w konkursie ogłoszonym przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Dąbrowie Tarnowskiej.

Prace, które spełniały wymogi określone w regulaminie konkursu* zostały zamieszczone na Facebooku Powiatu Dąbrowskiego. Najlepsze memy zostaną wyłonione w drodze głosowania przy pomocy tzw. „lajków". To od Państwa głosów zależy, które memy wygrają.

Każda osoba, która chce wziąć udział w głosowaniu powinna wejść na Facebooka Powiatu Dąbrowskiego, a następnie zaznaczyć wybrany mem lub kilka memów poprzez opcję „Lubię to".


WAŻNE: Głosy będą liczone TYLKO pod postami umieszczonymi na fanpage'u Powiatu Dąbrowskiego: https://www.facebook.com/powdabrowski. Głosy oddane na memy udostępnione na prywatnych profilach nie będą brane pod uwagę!!!

Głosowanie potrwa tylko do 11 czerwca 2017 r.


files/aktualnosci/2017/06_Czerwiec/07_Wybierz_najlepszy_mem_internetowy/mem.jpg

Zachęcamy wszystkich Internautów do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszy mem internetowy dotyczący problematyki palenia tytoniu.

PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA – KLIKNIJ TUTAJ

Autorzy sześciu memów, które zgromadzą największą liczbę „lajków" (po 3 najlepsze memy w każdej z dwóch kategorii tj.: szkoły podstawowe i gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne i dorośli), otrzymają nagrody ufundowane przez Organizatorów.

Informacja o laureatach konkursu zostanie zamieszczona w dniu 12 czerwca 2017 r. na stronach internetowych:

  1. Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (www.powiatdabrowski.pl)
  2. Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dąbrowie Tarnowskiej (http://pssedabrowatarn.wsse.krakow.pl).

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej w dniu 14 czerwca 2017 r.

* Organizatorzy do udziału w konkursie dopuścili wszystkie prace, bez względu na ich rozdzielczość i format (korzystając z przysługującego im prawa dokonywania zmian w regulaminie konkursu - Rozdział V ust. 1). O tym czy praca zostanie dopuszczona do etapu głosowania zadecydowały następujące postanowienia regulaminowe: czy praca nie zawiera nazw i znaków handlowych; czy do pracy dołączono oświadczenia stanowiące odpowiednio załącznik nr 1 lub 2 do regulaminu konkursu; czy uczestnicy konkursu posiadają pełne prawa autorskie do przesłanych prac).

Organizatorzy konkursu informują, że wszyscy uczestnicy konkursu złożyli oświadczenia, że zgłoszone prace są wynikiem ich własnej twórczości, nie naruszają praw autorskich oraz jakichkolwiek innych praw osób trzecich oraz nie zostały zgłoszone do innych konkursów o podobnej tematyce.

Wszystkich twórców memów internetowych – nie tylko tych biorących udział w konkursie - zachęcamy do zapoznania się z ciekawym artykułem: DO POBRANIA

dj/mags

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszy mem internetowy dotyczący problematyki palenia tytoniu. Autorami memów są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy wzięli udział w konkursie ogłoszonym przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Dąbrowie Tarnowskiej. Prace, które spełniały wymogi określone w regulaminie konkursu* zostały zamieszczone na Facebooku Powiatu Dąbrowskiego. Najlepsze memy zostaną wyłonione w drodze głosowania przy pomocy tzw. „lajków". To od Państwa głosów zależy, które memy wygrają. Każda osoba, która chce wziąć udział w głosowaniu powinna wejść na Facebooka Powiatu Dąbrowskiego, a następnie zaznaczyć wybrany mem lub kilka memów poprzez opcję „Lubię to". WAŻNE: Głosy będą liczone TYLKO pod postami umieszczonymi na fanpage'u Powiatu Dąbrowskiego: https://www.facebook.com/powdabrowski. Głosy oddane na memy udostępnione na prywatnych profilach nie będą brane pod uwagę!!! Głosowanie potrwa tylko do 11 czerwca 2017 r. Zachęcamy wszystkich Internautów do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszy mem internetowy dotyczący problematyki palenia tytoniu. PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA – KLIKNIJ TUTAJ Autorzy sześciu memów, które zgromadzą największą liczbę „lajków" (po 3 najlepsze memy w każdej z dwóch kategorii tj.: szkoły podstawowe i gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne i dorośli), otrzymają nagrody ufundowane przez Organizatorów. Informacja o laureatach konkursu zostanie zamieszczona w dniu 12 czerwca 2017 r. na stronach internetowych: Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (www.powiatdabrowski.pl) Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dąbrowie Tarnowskiej (http://pssedabrowatarn.wsse.krakow.pl). Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej w dniu 14 czerwca 2017 r. * Organizatorzy do udziału w konkursie dopuścili wszystkie prace, bez względu na ich rozdzielczość i format (korzystając z przysługującego im prawa dokonywania zmian w regulaminie konkursu - Rozdział V ust. 1). O tym czy praca zostanie dopuszczona do etapu głosowania zadecydowały następujące postanowienia regulaminowe: czy praca nie zawiera nazw i znaków handlowych; czy do pracy dołączono oświadczenia stanowiące odpowiednio załącznik nr 1 lub 2 do regulaminu konkursu; czy uczestnicy konkursu posiadają pełne prawa autorskie do przesłanych prac). Organizatorzy konkursu informują, że wszyscy uczestnicy konkursu złożyli oświadczenia, że zgłoszone prace są wynikiem ich własnej twórczości, nie naruszają praw autorskich oraz jakichkolwiek innych praw osób trzecich oraz nie zostały zgłoszone do innych konkursów o podobnej tematyce. Wszystkich twórców memów internetowych – nie tylko tych biorących udział w konkursie - zachęcamy do zapoznania się z ciekawym artykułem: DO POBRANIA dj/mags