Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wybory prezydenckie 28 czerwca

Wybory prezydenckie 28 czerwca

Wybory prezydenckie 28 czerwca

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Powiatu Dąbrowskiego,

Po raz kolejny w wolnej Polsce wybierzemy Prezydenta Rzeczypospolitej. To nasz przywilej jako obywateli suwerennego państwa. W ten sposób wspólnie zdecydujemy, w jakim kierunku będzie się rozwijać nasza Ojczyzna przez kolejne lata. Głosowanie 28 czerwca jest ważne dla Polski, więc także dla nas, mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego.

Prezydent jest w Polsce gwarantem suwerenności i strażnikiem wartości. Wybierając głowę państwa, opowiadamy się za tym, w co wierzymy i jakich zasad chcemy się trzymać. W momencie głosowania w szczególny sposób bierzemy odpowiedzialność za nasze rodziny, Ojczyznę, ład społeczny i naszą przyszłość. Brak udziału w wyborach to też decyzja- oddanie prawa innym do decydowania o naszym wspólnym domu. Brońmy tego, co jest dla nas ważne. Wybierzmy osobę, która będzie nas godnie, uczciwie reprezentować i służyć wszystkim Polakom.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w wyborach. Niech każdy z nas zagłosuje zgodnie z własnymi poglądami i własnym sumieniem, w duchu odpowiedzialności za stabilną przyszłość naszej Ojczyzny.

Krzysztof Bryk
Wicestarosta Dąbrowski

Marta Chrabąszcz
Przewodnicząca Rady
Powiatu Dąbrowskiego
Lesław Wieczorek
Starosta Dąbrowski

 

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Powiatu Dąbrowskiego, Po raz kolejny w wolnej Polsce wybierzemy Prezydenta Rzeczypospolitej. To nasz przywilej jako obywateli suwerennego państwa. W ten sposób wspólnie zdecydujemy, w jakim kierunku będzie się rozwijać nasza Ojczyzna przez kolejne lata. Głosowanie 28 czerwca jest ważne dla Polski, więc także dla nas, mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego. Prezydent jest w Polsce gwarantem suwerenności i strażnikiem wartości. Wybierając głowę państwa, opowiadamy się za tym, w co wierzymy i jakich zasad chcemy się trzymać. W momencie głosowania w szczególny sposób bierzemy odpowiedzialność za nasze rodziny, Ojczyznę, ład społeczny i naszą przyszłość. Brak udziału w wyborach to też decyzja- oddanie prawa innym do decydowania o naszym wspólnym domu. Brońmy tego, co jest dla nas ważne. Wybierzmy osobę, która będzie nas godnie, uczciwie reprezentować i służyć wszystkim Polakom. Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w wyborach. Niech każdy z nas zagłosuje zgodnie z własnymi poglądami i własnym sumieniem, w duchu odpowiedzialności za stabilną przyszłość naszej Ojczyzny. Krzysztof BrykWicestarosta Dąbrowski Marta ChrabąszczPrzewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Lesław WieczorekStarosta Dąbrowski