Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wybrano Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

Wybrano Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

Wybrano Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

  Nowym Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej z dniem 1 stycznia 2015 r. zostanie Pan Stanisław Początek.

  Ukończył studia na Akademii Rolniczej w Krakowie na Wydziale Rolniczym. Od początku swojej kariery zawodowej zajmował stanowiska kierownicze w administracji publicznej. Posiada bardzo szeroki zakres wiedzy oraz duże doświadczenie w zarządzaniu zasobami pracowniczymi. W swojej wieloletniej pracy zawodowej zawsze podejmował działania prorozwojowe, współpracując z lokalnymi i nie tylko środowiskami społeczno-gospodarczymi.

  Nowym Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej z dniem 1 stycznia 2015 r. zostanie Pan Stanisław Początek.   Ukończył studia na Akademii Rolniczej w Krakowie na Wydziale Rolniczym. Od początku swojej kariery zawodowej zajmował stanowiska kierownicze w administracji publicznej. Posiada bardzo szeroki zakres wiedzy oraz duże doświadczenie w zarządzaniu zasobami pracowniczymi. W swojej wieloletniej pracy zawodowej zawsze podejmował działania prorozwojowe, współpracując z lokalnymi i nie tylko środowiskami społeczno-gospodarczymi.