Wybrano najpiękniejsze stroiki i kartki świąteczne
W remizie OSP w Radgoszczy rozstrzygnięto Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy na „Stroik świąteczny" i „Kartkę świąteczną". Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży tradycją świąt Bożego Narodzenia, inspirowanie i rozbudzanie talentów artystycznych, kreatywności, umiejętności manualnych, wymianę dokonań twórczych i poszukiwania nowych doświadczeń artystycznych oraz stworzenie świątecznej atmosfery w domach - prace powróciły bowiem do twórców.
Organizatorem konkursu i fundatorem nagród był Urząd Gminy w Radgoszczy wraz z Gminną Biblioteką Publiczną.
Prace oceniła komisja w składzie: Zdzisław Banaś - przewodniczący, Alicja Błocho, Renata Klimek
Wyniki Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego na „Kartkę świąteczną":
kategoria przedszkole:
- I miejsce: Daria Toczek (Zarzecze Duże), Wiktoria Wolak (Radgoszcz), Zuzanna Wróbel (Luszowice)
- II miejsce: Wiktor Bogacz (Zarzecze Duże), Filip Wiercioch (Radgoszcz), Julian Burek (Radgoszcz), Oliwia Jeż (Luszowice)
- III miejsce: Maja Bogacz (Zarzecze Duże), Zuzanna Kozioł (Radgoszcz)
kategoria szkoła podstawowa (kl. I–III):
- I miejsce: Dominik Dynak (Zarzecze Duże), Jakub Toczek (Zarzecze Duże)
- III miejsce: Justyna Noga (Łęg)
kategoria szkoła podstawowa (kl. IV–VI):
- I miejsce: Klaudia Leżoń (Radgoszcz), Kupiec Aleksandra (Radgoszcz)
- II miejsce: Gabriela Bartoń, Bartosz Świętek, Amelia Kawa (wszyscy Luszowice)
- III miejsce: Aleksandra Noga (Luszowice), Wiktoria Wierzba (Zarzecze Duże), Paweł Pyzik Radgoszcz)
kategoria gimnazjum:
- Błocho Anna (Radgoszcz)
Wyniki Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego na „Stroik świąteczny":
kategoria przedszkole:
- I miejsce: Przedszkole Małec - praca zbiorowa, Wiktoria Grysztar (Luszowice), Jakub Borek, Karolina Kaleta, Milena Loraj, Maria Skrzek (wszyscy Radgoszcz)
- II miejsce: Dagmara Cierpik (Luszowice), Lena Bąba (Luszowice), Oskar Stal (Radgoszcz)
- III miejsce: Jagoda Wróbel, Oliwia Wróbel, Lena Majka, Szymon Burzec (wszyscy Radgoszcz)
kategoria szkoła podstawowa (kl. I–III):
- I miejsce: Fijał Nadia (Radgoszcz), Jakub Powroźnik (Radgoszcz), Faustyna Babiarz (Luszowice), Alan Gawęda (Luszowice)
- II miejsce: Oliwia Chudy (Radgoszcz), Patryk Wąż (Łęg), Wiktor Majka (Radgoszcz), Kinga Wałaszek (Luszowice), Daniel Biel (Luszowice)
- III miejsce: Natalia Wąż, Julia Wójcik, Zofia Galus
kategoria szkoła podstawowa (kl. IV–VI):
- Miejsce I: Magdalena Borek, Kinga Saładyga, Bartłomiej Wójcik, Oskar Brzychczy (wszyscy Radgoszcz)
- Miejsce II: Karolina Dyjak (Zarzecze Duże), Oliwia Zielińska (Radgoszcz), Wiktoria Wróbel (Radgoszcz)
- Miejsce III: Marcin Babiarz, Mateusz Kijak, Łucja Kijak (wszyscy Radgoszcz)
kategoria gimnazjum:
- I miejsce Paulina Labak, Zuzanna Kupiec (obie Radgoszcz)
- II miejsce: Konrad Wałaszek (Luszowice), Dworak Gabriela (Radgoszcz), Kacper Mazurkiewicz (Luszowice)
- III miejsce: Julia Wiśniewska, Katarzyna Powroźnik (obie Radgoszcz)
wwww.radgoszcz.pl/mags
Przejdź do strony Wydziału Geodezji e-Puap
Przejdź do strony Elektroniczna Platforma
Usług Administracji Publicznej CEIDG
Przejdź do strony Centralna Ewidencja i Informacja
o Działalności Gospodarczej Przejdź do strony Dziennik Województwa
Małopolskiego Przejdź do strony Dziennik Ustaw
dziennikustaw.gov.pl Przejdź do strony Monitor Polski
monitorpolski.gov.pl Przejdź do strony Program ochrony powietrza
dla województwa małopolskiego Przejdź do strony Baza teleadresowa
podmiotów i organizacji pozarządowych realizujących
oddziaływania wobec osób stosujących przemoc w rodzinie
w Dąbrowie Tarnowskiej
ul. B. Joselewicza 5