Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wybrano nowego Dyrektora placówki oświatowej

Wybrano nowego Dyrektora placówki oświatowej

Wybrano nowego Dyrektora placówki oświatowej

W Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie rozstrzygnięto konkurs na stanowisko dyrektora. W skład komisji konkursowej weszli: Przedstawiciele Organu Prowadzącego, Kuratorium Oświaty, Przedstawiciele Rady Rodziców, Rady Pedagogicznej i Związków Zawodowych Zrzeszających Nauczycieli.

Od dnia 1 września 2013 r. przez 5 lat funkcję Dyrektora w tej placówce pełnił będzie Pan Witold Błaszcz, który urodził się w 1969 roku w Szczucinie. Jest absolwentem Technikum Zawodowego w Szczucinie oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie na kierunku wychowanie techniczne, specjalność nauczycielska. Ukończył studia podyplomowe na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na wydziale wychowania fizycznego.

Posiada stopień awansu nauczyciela dyplomowanego.

W ZSP w Szczucinie pracuje od września 1991 roku, prowadzi zajęcia z wychowania fizycznego oraz z zajęć dodatkowych prowadzi Szkolne Koło Turystyki Rowerowej.

W Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie rozstrzygnięto konkurs na stanowisko dyrektora. W skład komisji konkursowej weszli: Przedstawiciele Organu Prowadzącego, Kuratorium Oświaty, Przedstawiciele Rady Rodziców, Rady Pedagogicznej i Związków Zawodowych Zrzeszających Nauczycieli. Od dnia 1 września 2013 r. przez 5 lat funkcję Dyrektora w tej placówce pełnił będzie Pan Witold Błaszcz, który urodził się w 1969 roku w Szczucinie. Jest absolwentem Technikum Zawodowego w Szczucinie oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie na kierunku wychowanie techniczne, specjalność nauczycielska. Ukończył studia podyplomowe na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na wydziale wychowania fizycznego. Posiada stopień awansu nauczyciela dyplomowanego. W ZSP w Szczucinie pracuje od września 1991 roku, prowadzi zajęcia z wychowania fizycznego oraz z zajęć dodatkowych prowadzi Szkolne Koło Turystyki Rowerowej.