Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wybrano Zastępcę Dyrektora ds. Medycznych ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej

Wybrano Zastępcę Dyrektora ds. Medycznych ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej

Wybrano Zastępcę Dyrektora ds. Medycznych ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 14.02.2008 r. komisja konkursowa wybrała Zastępcę Dyrektora ds. Medycznych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej. Zastępcą Dyrektora została Pani Bogusława Stanosz- Kościuszkiewicz.

Pani Bogusława Stanosz- Kościuszkiewicz, ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Posiada tytuł doktora nauk medycznych oraz drugi stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych. Jest wykładowcą w instytucie zdrowia PWSZ w Tarnowie. Pracuje w Specjalistycznym Szpitalu im. E. Szczeklika w Tarnowie. Aktywnie działa w Polskim Towarzystwie Lekarskim, Towarzystwie Gastroenterologii i Forum Osteoporozy.

W dniu 14.02.2008 r. komisja konkursowa wybrała Zastępcę Dyrektora ds. Medycznych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej. Zastępcą Dyrektora została Pani Bogusława Stanosz- Kościuszkiewicz. Pani Bogusława Stanosz- Kościuszkiewicz, ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Posiada tytuł doktora nauk medycznych oraz drugi stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych. Jest wykładowcą w instytucie zdrowia PWSZ w Tarnowie. Pracuje w Specjalistycznym Szpitalu im. E. Szczeklika w Tarnowie. Aktywnie działa w Polskim Towarzystwie Lekarskim, Towarzystwie Gastroenterologii i Forum Osteoporozy.