Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wychowankowie NORW w Kupieninie na wycieczce w krakowskim ZOO

Wychowankowie NORW w Kupieninie na wycieczce w krakowskim ZOO

Wychowankowie NORW w Kupieninie na wycieczce w krakowskim ZOO

Piękna jesienna pogoda przywitała w Krakowie dzieci i młodzież z Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Kupieninie, którzy w dniu 24 września 2010 r. zwiedzali ZOO oraz popłynęli w rejs do Tyńca.
Pod opieką wychowawców i Dyrektor placówki Barbary Berger wychowankowie Ośrodka w Kupieninie mieli możliwość zobaczyć Gród Kraka – dawną stolicę Polski.

Bagaż pozytywnych doświadczeń wychowanków ORW - Kupienin powiększył się o wyjątkowe wrażenia kontaktu z egzotycznymi zwierzętami, których większość wychowanków do tej pory nie miała okazji obserwować z bliskiej odległości.

Lamy, świnki wietnamskie, osiołki i inne zwierzęta w mini zoo dostarczyły dzieciom wiele radości, gdyż pozwoliły się głaskać i karmić.
Przeżycia związane z podróżowaniem statkiem po Wiśle, opowieści o królach polskich mieszkających na Wawelu i smoku, będą długo przez nich wspominane.

Poprzez organizowanie podobnych wyjazdów dla dzieci i młodzieży z różną niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną, kierownictwo i wychowawcy placówki zapewniają swoim podopiecznym stały rozwój psycho-fizyczny oraz ciągły kontakt z innymi ludźmi.

opracowanie: B.Berger

Piękna jesienna pogoda przywitała w Krakowie dzieci i młodzież z Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Kupieninie, którzy w dniu 24 września 2010 r. zwiedzali ZOO oraz popłynęli w rejs do Tyńca.Pod opieką wychowawców i Dyrektor placówki Barbary Berger wychowankowie Ośrodka w Kupieninie mieli możliwość zobaczyć Gród Kraka – dawną stolicę Polski. Bagaż pozytywnych doświadczeń wychowanków ORW - Kupienin powiększył się o wyjątkowe wrażenia kontaktu z egzotycznymi zwierzętami, których większość wychowanków do tej pory nie miała okazji obserwować z bliskiej odległości. Lamy, świnki wietnamskie, osiołki i inne zwierzęta w mini zoo dostarczyły dzieciom wiele radości, gdyż pozwoliły się głaskać i karmić.Przeżycia związane z podróżowaniem statkiem po Wiśle, opowieści o królach polskich mieszkających na Wawelu i smoku, będą długo przez nich wspominane. Poprzez organizowanie podobnych wyjazdów dla dzieci i młodzieży z różną niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną, kierownictwo i wychowawcy placówki zapewniają swoim podopiecznym stały rozwój psycho-fizyczny oraz ciągły kontakt z innymi ludźmi. opracowanie: B.Berger