Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wycieczka zawodowa uczniów ZS w Brniu do VIVENTO

Wycieczka zawodowa uczniów ZS w Brniu do VIVENTO

Wycieczka zawodowa uczniów ZS w Brniu do VIVENTO
5 kwietnia 2024 r. uczniowie klasy V technikum budownictwa i architektury krajobrazu w Zespole Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do nowoczesnego przedsiębiorstwa produkcyjnego Vivento - Sękpol w Gręboszowie.
 
Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z historią przedsiębiorstwa, którego 40. rocznica powstania przypada w tym roku, poznać proces produkcji drzwi, zapoznać się z ofertą handlowa przedsiębiorstwa i planami jego dalszego rozwoju.
 
W imieniu prezesa i zarazem właściciela firmy Jana Kowala, uczniów przyjął w sali konferencyjnej i oprowadzał po zakładzie Jarosław Stajniak.
 
źródło: Zespół Szkół w Brniu

 

5 kwietnia 2024 r. uczniowie klasy V technikum budownictwa i architektury krajobrazu w Zespole Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do nowoczesnego przedsiębiorstwa produkcyjnego Vivento - Sękpol w Gręboszowie.   Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z historią przedsiębiorstwa, którego 40. rocznica powstania przypada w tym roku, poznać proces produkcji drzwi, zapoznać się z ofertą handlowa przedsiębiorstwa i planami jego dalszego rozwoju.   W imieniu prezesa i zarazem właściciela firmy Jana Kowala, uczniów przyjął w sali konferencyjnej i oprowadzał po zakładzie Jarosław Stajniak.   źródło: Zespół Szkół w Brniu