Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wygrajmy wspólnie rodzinne podwórko w naszej okolicy!

Wygrajmy wspólnie rodzinne podwórko w naszej okolicy!

Wygrajmy wspólnie rodzinne podwórko w naszej okolicy!

Zachęcamy wszystkich do udziału w głosowaniu na lokalizację PODBORZE. To od nas wszystkich zależy, czy podwórko w Podborzu uzyska odpowiednią liczbę głosów.

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.nivea.pl/podworko i potrwa do 30 czerwca 2016r.

Dodatkowo istnieje możliwość głosowania za pomocą aplikacji mobilnej, umieszczonej na stronie. Zrealizowanych zostanie 40 wyjątkowych podwórek z największą liczbą głosów, dlatego zachęcamy do codziennego głosowania.

Aby zagłosować wystarczy posiadać aktywny adres e-mail, wejść na stronę www.nivea.pl/podworko wybrać lokalizację PODBORZE.

To wyjątkowa szansa zrobić coś wielkiego dla Naszej społeczności niewielkim wysiłkiem. Oddaj codziennie swój głos i zostań wygranym.

files/aktualnosci/2016/05_maj/12_Wygrajmy_wspolnie_rodzinne_podworko_w_naszej_okolicy/nivea.jpg

Plac zabaw w Podborzu został zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu „Nivea" przez Gminę Olesno na wniosek sołtysa wsi Podborze.

Wygrajmy wspólnie rodzinne podwórko w naszej okolicy! Jest to możliwe,dzięki kolejnej akcji „Podwórko Nivea".

files/aktualnosci/2016/05_maj/12_Wygrajmy_wspolnie_rodzinne_podworko_w_naszej_okolicy/DSC_9748.jpg

files/aktualnosci/2016/05_maj/12_Wygrajmy_wspolnie_rodzinne_podworko_w_naszej_okolicy/podworkonivea-66366.jpgKW/MW

Zachęcamy wszystkich do udziału w głosowaniu na lokalizację PODBORZE. To od nas wszystkich zależy, czy podwórko w Podborzu uzyska odpowiednią liczbę głosów. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.nivea.pl/podworko i potrwa do 30 czerwca 2016r. Dodatkowo istnieje możliwość głosowania za pomocą aplikacji mobilnej, umieszczonej na stronie. Zrealizowanych zostanie 40 wyjątkowych podwórek z największą liczbą głosów, dlatego zachęcamy do codziennego głosowania. Aby zagłosować wystarczy posiadać aktywny adres e-mail, wejść na stronę www.nivea.pl/podworko wybrać lokalizację PODBORZE. To wyjątkowa szansa zrobić coś wielkiego dla Naszej społeczności niewielkim wysiłkiem. Oddaj codziennie swój głos i zostań wygranym. Plac zabaw w Podborzu został zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu „Nivea" przez Gminę Olesno na wniosek sołtysa wsi Podborze. Wygrajmy wspólnie rodzinne podwórko w naszej okolicy! Jest to możliwe,dzięki kolejnej akcji „Podwórko Nivea". KW/MW