Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wymiar sprawiedliwości z niezłym budżetem

Wymiar sprawiedliwości z niezłym budżetem

Wymiar sprawiedliwości z niezłym budżetem

Wynagrodzenia wzrosną o 3 % , będą pieniądze na zaadaptowanie budynku przy ulicy Klikowskiej w Tarnowie pod potrzeby poprawczaka. To ma pozwolić, na przenosiny Zakładu Poprawczego z ulicy Dąbrowskiego i wykorzystanie przez sąd pomieszczeń, które zajmują podopieczni placówki. W połowie przyszłego roku zaplanowano dokończenie remontów i rozbudowy Sądów Rejonowych w Dąbrowie Tarnowskiej i Brzesku.

Przypomnijmy, w Dąbrowie wybudowano nowy obiekt sądu, gdzie na ponad 600 metrach znalazły się sale rozpraw i pomieszczenia biurowe. Obecnie modernizowana jest najstarsza część obiektu. Prace mają w sumie kosztować dwa i pół miliona złotych. Natomiast w Brzesku zaizolowano i osuszono fundamenty, wymieniono stolarkę i odnowiono elewację.

Źródło: Radio MAKS

Wynagrodzenia wzrosną o 3 % , będą pieniądze na zaadaptowanie budynku przy ulicy Klikowskiej w Tarnowie pod potrzeby poprawczaka. To ma pozwolić, na przenosiny Zakładu Poprawczego z ulicy Dąbrowskiego i wykorzystanie przez sąd pomieszczeń, które zajmują podopieczni placówki. W połowie przyszłego roku zaplanowano dokończenie remontów i rozbudowy Sądów Rejonowych w Dąbrowie Tarnowskiej i Brzesku. Przypomnijmy, w Dąbrowie wybudowano nowy obiekt sądu, gdzie na ponad 600 metrach znalazły się sale rozpraw i pomieszczenia biurowe. Obecnie modernizowana jest najstarsza część obiektu. Prace mają w sumie kosztować dwa i pół miliona złotych. Natomiast w Brzesku zaizolowano i osuszono fundamenty, wymieniono stolarkę i odnowiono elewację. Źródło: Radio MAKS