1. Wyniki konkursu „20 lat PSP – jak nas widzą, tak nas malują””

Wyniki konkursu „20 lat PSP – jak nas widzą, tak nas malują””

Komisja wyłoniła po pięć prac z każdej grupy wiekowej:

W grupie I:
1. Iwona Bobro – Publiczna Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie,
2. Arleta Woźniak – Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
3. Joanna Lekarczyk – Szkoła Podstawowa w Oleśnie,
4. Natalia Misiaszek - Publiczna Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej,
5. Jakub Zachara – Szkoła Podstawowa w Oleśnie.

W grupie II:
1. Kamila Machaj – Publiczna Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej,
2. Aleksandra Kogut – Publiczna Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej,
3. Paulina Marszalik – Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie,
4. Wiktoria Wajda – Szkoła Podstawowa w Oleśnie,
5. Katarzyna Marszalik – Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie.

W grupie III:
1. Tomasz Misiaszek – Gimnazjum w Podlipiu,
2. Natalia Garncarz – Gimnazjum w Oleśnie,
3. Joanna Turaj – Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej,
4. Karolina Pilas – Gimnazjum w Oleśnie,
5. Grzegorz Chłopek – Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Dnia 7 maja br. w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pt. „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas malują". Konkurs, któremu patronowało Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, zorganizowany był przez Państwową Straż Pożarną w Dąbrowie Tarnowskiej. Nagrody, w postaci dyplomów i książek, zwycięzcom wręczali Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Ryszard Pikul oraz Zastępca Komendanta PSP w Dąbrowie Tarnowskiej Andrzej Gorzkowicz. Komisja wyłoniła po pięć prac z każdej grupy wiekowej: W grupie I:1. Iwona Bobro – Publiczna Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie,2. Arleta Woźniak – Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,3. Joanna Lekarczyk – Szkoła Podstawowa w Oleśnie,4. Natalia Misiaszek - Publiczna Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej,5. Jakub Zachara – Szkoła Podstawowa w Oleśnie. W grupie II:1. Kamila Machaj – Publiczna Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej,2. Aleksandra Kogut – Publiczna Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej,3. Paulina Marszalik – Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie,4. Wiktoria Wajda – Szkoła Podstawowa w Oleśnie,5. Katarzyna Marszalik – Szkoła Podstawowa w Mędrzechowie. W grupie III:1. Tomasz Misiaszek – Gimnazjum w Podlipiu,2. Natalia Garncarz – Gimnazjum w Oleśnie,3. Joanna Turaj – Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej,4. Karolina Pilas – Gimnazjum w Oleśnie,5. Grzegorz Chłopek – Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Zgodnie z regulaminem Konkursu wyróżnione prace zostaną przesłane do etapu wojewódzkiego.