1. Wyniki piłkarskie z regionu

Wyniki piłkarskie z regionu

Pozostałe wyniki w IV lidze:
Glinik - Malinex 0-2
Lubań - Wolania 3-1
Huragan - BKS 2-0
Kolejarz - Tarnovia 1-1

Te ostatnie mają tyle samo przewagi nad kolejnymi zespołami.

Wyniki V ligi tarnowskiej:

Szreniawa Nowy Wiśnicz - Metal Tarnów 2 - 4
Strażak Mokrzyska - Rzezawianka 1 - 1
Dunajec Zakliczyn - Orzeł Dębno 2 - 1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Rylovia 3 - 0
Dunajec Zbylitowska Góra - Odporyszów 4 - 1
Pogoń Biadoliny Radłowskie - Gosławice 1 - 4
Skrzyszovia - Wietrzychowice 2 - 2
Pogórze Pleśna - Ciężkowianka 1 - 0

Grała IV i V liga. Tarnowska Unia wygrała wysoko na wyjeździe z ostatnimi teraz w tabeli - Wierchami 5-1, Okocimski pokonał Victorię 1-0, Polan zremisował z Dunajcem 1-1 a Kolejarz z Tarnovią w tym samym stosunku bramkowym. Tuchovia została rozgromiona przez Poprad 1-6. Beniaminek Wisła Szczucin pokonała (na wyjeździe) ubiegłotygodniowych sensacyjnych zwycięzców "jaskółek" Orkan Szczyrzyc 1-0 i opuściła strefę spadkową tabeli. Pozostałe wyniki w IV lidze:Glinik - Malinex 0-2Lubań - Wolania 3-1Huragan - BKS 2-0Kolejarz - Tarnovia 1-1 Nadal pewnie prowadzi w tabeli Okocimski mając 6 punktów przewagi nad Kolejarzem i Unią.Te ostatnie mają tyle samo przewagi nad kolejnymi zespołami. Wyniki V ligi tarnowskiej: Szreniawa Nowy Wiśnicz - Metal Tarnów 2 - 4Strażak Mokrzyska - Rzezawianka 1 - 1Dunajec Zakliczyn - Orzeł Dębno 2 - 1Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Rylovia 3 - 0Dunajec Zbylitowska Góra - Odporyszów 4 - 1Pogoń Biadoliny Radłowskie - Gosławice 1 - 4Skrzyszovia - Wietrzychowice 2 - 2Pogórze Pleśna - Ciężkowianka 1 - 0 Swoje prowadzenie w tabeli umocniła Dąbrovia(32). Kolejne zespoły to: Strażak (28), Metal (27) , Orzeł (26) i Ciężkowianka (25).