Wyniki tegorocznego Łuczniczego Memoriału Trenerów: Gerarda Borsy, Janusza Czuba i Janusza Hudyki
W dniu 1 marca 2014 roku na hali widowisko-sportowej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się XIII już edycja "Memoriału Trenerów: Gerarda Borsy, Janusza Czuba, Janusza Hudyki". Organizatorami tego turnieju łuczniczego byli MLKS "Dąbrovia" oraz Referat Sportu Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, a projekt zrealizowany był przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
Na otwarciu pojawili się zaproszeni goście w osobie Michała Borsy, Piotra Zająca oraz Burmistrza Marka Minorczyka. Niestety nie mogła być obecna Pani Zofia Borsa, ale pamiętała o nas i ufundowała słodkości dla młodych łuczników. Pani Zofii za pośrednictwem syna wręczony został bukiet kwiatów, jak również pozostałym panią: Ewie Wołkowickiej, Stanisławie Jabłońskiej oraz Grażynie Gawlik.
Po przybliżeniu sylwetek trenerów i upamiętnieniu ich pamięci minutą ciszy, otwarcia zawodów dokonał Pan Marek Minorczyk, a następnie przystąpiono do rywalizacji w 5 konkurencjach w dwóch kategoriach wiekowych. W tym roku zawody cieszyły sie dużym zainteresowaniem. Wystartowała rekordowa liczba ponad 130 zawodników reprezentujących 15 klubów z trzech województw. Jak zwykle mogliśmy liczyć na wysoki poziom oraz dobrą rodzinną atmosferę. Wszyscy przyznają, że dobrze się czują na zawodach w Dąbrowie Tarnowskiej. Nie zabrakło sportowych emocji. Kobiecą konkurencję OPEN zdominowały zawodniczki Dąbrovii. Doświadczone seniorki Katarzyna Mickiewicz oraz Agata Bulwa w pojedynkach półfinałowych musiały się zmierzyć ze swoimi koleżankami klubowymi, juniorkami młodszymi Anną Forgiel i Lidią Milas. Katarzyna przegrała z Anną, a Agata po barażu pokonała Lidię. Nieco słabiej poszło w konkurencji męskiej oraz młodzików, ale należy przyznać, że młodzi zawodnicy nabrali doświadczenia w rywalizacji z doświadczonymi łucznikami. Po za tym Dąbrowa Tarnowska słynie z gościnności, więc nie mogliśmy wygrać wszystkiego i pozostawić gości z pustymi rękami.
Piękne, unikatowe statuetki, cenne nagrody rzeczowe oraz dyplomy, wręczali: Marek Minorczyk, Piotr Zając oraz Jerzy Kozak. Po dekoracji i zamknięciu zawodów, przyszło pożegnać gości oraz zaprosić ich za dwa tygodnie na Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych.
Zarząd Klubu serdecznie dziękuje Pani Joannie Mendys, za wykonanie foto-relacji z zawodów.
WYNIKI:
OPEN KOBIETY - Łuki Klasyczne |
||||||||||
Miejsce po eliminacjach |
Miejsce po kwalifikacjach |
Imię i Nazwisko |
Rok urodzenia |
Klub |
18m |
18m |
Razem |
1/4 finału |
1/2 finalu |
Finał/ 3miejsce |
1 |
2 |
Bulwa Agata |
1975 |
DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska |
262 |
284 |
546 |
7 |
5/10 |
6 |
2 |
4 |
Forgiel Anna |
1997 |
DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska |
264 |
266 |
530 |
7 |
7 |
4 |
3 |
1 |
Mickiewicz Katarzyna |
1986 |
DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska |
279 |
283 |
562 |
6 |
1 |
6 |
4 |
3 |
Milas Lidia |
1998 |
DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska |
273 |
267 |
540 |
6 |
5/9 |
0 |
5 |
6 |
Przystaś Maria |
1994 |
JAR Kielnarowa |
251 |
254 |
505 |
4 |
||
6 |
5 |
Toboła Kamila |
1997 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
257 |
268 |
525 |
3/129/3 |
||
7 |
7 |
Brewczyńska Izabela |
1997 |
AGROS Zamość |
259 |
245 |
504 |
3/129/2 |
||
8 |
8 |
Targosz Edyta |
1997 |
SOKOLE OKO Zawadka |
244 |
259 |
503 |
0 |
||
9 |
9 |
Czopek Małgorzata |
1981 |
GROT Zabierzów |
252 |
247 |
499 |
|||
10 |
10 |
Mucha Marzena |
1991 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
247 |
251 |
498 |
|||
11 |
11 |
Stupkiewicz Marzena |
1993 |
JAR Kielnarowa |
259 |
237 |
496 |
|||
12 |
12 |
Ramut Ewa |
1998 |
GROT Zabierzów |
238 |
248 |
486 |
|||
13 |
13 |
Rząsa Dorota |
1993 |
JAR Kielnarowa |
235 |
249 |
484 |
|||
14 |
14 |
Wodyk Milena |
1997 |
AGROS Zamość |
234 |
249 |
483 |
|||
15 |
15 |
Kisyk Paula |
1994 |
JAR Kielnarowa |
231 |
246 |
477 |
|||
16 |
16 |
Malec Agata |
1997 |
GROT Zabierzów |
232 |
235 |
467 |
|||
17 |
17 |
Malik Wiktoria |
1998 |
DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska |
221 |
245 |
466 |
|||
18 |
18 |
Kamińska Paulina |
1997 |
SOKOLE OKO Zawadka |
216 |
231 |
447 |
|||
19 |
19 |
Strzebońska Izabela |
1997 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
241 |
200 |
441 |
|||
20 |
20 |
Gajek Magdalena |
|
WYSPIAŃSKI Kraków |
197 |
231 |
428 |
|||
21 |
21 |
Nowosad Natalia |
1998 |
AGROS Zamość |
202 |
199 |
401 |
|||
22 |
22 |
Grabowska Karolina |
1998 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
203 |
195 |
398 |
|||
23 |
23 |
Pagos Aleksandra |
1997 |
DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska |
197 |
185 |
382 |
|||
24 |
24 |
Dębowska Karolina |
1996 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
190 |
181 |
371 |
|||
25 |
25 |
Popławska Walusiak Emilia |
1996 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
190 |
180 |
370 |
|||
26 |
26 |
Warchał Sylwia |
1998 |
SOKOLE OKO Zawadka |
166 |
188 |
354 |
|||
27 |
27 |
Maslak Izabela |
1998 |
WYSPIAŃSKI Kraków |
163 |
172 |
335 |
|||
28 |
28 |
Kowalewska Karolina |
1998 |
GROT Zabierzów |
180 |
149 |
329 |
|||
29 |
29 |
Matuszczyk Izabela |
1998 |
WYSPIAŃSKI Kraków |
143 |
159 |
302 |
|||
30 |
30 |
Michalik Anna |
1998 |
GROT Zabierzów |
166 |
130 |
296 |
|||
31 |
31 |
Krzemińska Elżbieta |
1977 |
MGOKiS Doczyce |
132 |
117 |
249 |
|||
32 |
32 |
Korneluk Wiktoria |
1998 |
AGROS Zamość |
127 |
108 |
235 |
|||
33 |
33 |
Nawrocka Sylwia |
1997 |
AGROS Zamość |
93 |
133 |
226 |
|||
34 |
34 |
Trybuła Monika |
1997 |
WYSPIAŃSKI Kraków |
114 |
70 |
184 |
OPEN MĘŻCZYŹNI - Łuki Klasyczne |
||||||||||
Miejsce po eliminacjach |
Miejsce po kwalifikacjach |
Imię i Nazwisko |
Rok urodzenia |
Klub |
18m |
18m |
Razem |
1/4 finału |
1/2 finalu |
Finał/ 3miejsce |
1 |
2 |
Siwoń Jakub |
1997 |
TRAMP Jarosław |
276 |
278 |
554 |
6 |
6 |
6 |
2 |
1 |
Komsza Kamil |
1996 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
277 |
282 |
559 |
6 |
6 |
0 |
3 |
5 |
Podolak Jakub |
1997 |
PIAST 25 Rzeszów |
274 |
271 |
545 |
6 |
0 |
7 |
4 |
3 |
Przygoda Mirosław |
1959 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
273 |
275 |
548 |
6 |
4 |
1 |
5 |
6 |
Hetman Krzysztof |
1969 |
JAR Kielnarowa |
272 |
270 |
542 |
4 |
||
6 |
7 |
Gucz Kacper |
1998 |
AGROS Zamość |
266 |
271 |
537 |
2 |
||
7 |
8 |
Kobiałka Jan |
1995 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
259 |
274 |
533 |
2 |
||
8 |
4 |
Biela Dariusz |
1998 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
269 |
277 |
546 |
0 |
||
9 |
9 |
Robaczyński Paweł |
1998 |
TRAMP Jarosław |
269 |
264 |
533 |
|||
10 |
10 |
Wiącek Andrzej |
1953 |
RESOVIA Rzeszów |
257 |
272 |
529 |
|||
11 |
11 |
Korczeluk Przemysław |
1996 |
AGROS Zamość |
272 |
256 |
528 |
|||
12 |
12 |
Siuta Wacław |
1960 |
RESOVIA Rzeszów |
261 |
265 |
526 |
|||
13 |
13 |
Austyn Zbigniew |
1950 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
268 |
257 |
525 |
|||
14 |
14 |
Kot Jakub |
1986 |
DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska |
256 |
267 |
523 |
|||
15 |
15 |
Cichy-Choroniewski Rafał |
1962 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
258 |
261 |
519 |
|||
16 |
16 |
Dudzik Patryk |
|
MGOKIS Dobczyce |
249 |
269 |
518 |
|||
17 |
17 |
Bazan Aron |
1994 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
259 |
258 |
517 |
|||
18 |
18 |
Warchoł Patryk |
1998 |
PIAST 25 Rzeszów |
242 |
273 |
515 |
|||
19 |
19 |
Popowicz Jan |
1948 |
RESOVIA Rzeszów |
243 |
272 |
515 |
|||
20 |
20 |
Ćwierz Dawid |
1998 |
MGOKIS Dobczyce |
253 |
260 |
513 |
|||
21 |
21 |
Wójcik Bartłomiej |
1998 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
252 |
261 |
513 |
|||
22 |
22 |
Molenda Krystian |
1997 |
GROT Zabierzów |
249 |
263 |
512 |
|||
23 |
23 |
Dudek Jakub |
1997 |
GROT Zabierzów |
264 |
241 |
505 |
|||
24 |
24 |
Pytlak Tomasz |
1952 |
MGOKIS Dobczyce |
245 |
258 |
503 |
|||
25 |
25 |
Kaszuba Krystian |
1999 |
PIAST 25 Rzeszów |
249 |
253 |
502 |
|||
26 |
26 |
Majka Miłosz |
1998 |
PIAST 25 Rzeszów |
245 |
236 |
481 |
|||
27 |
27 |
Kozakowski Sebastian |
1987 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
222 |
259 |
481 |
|||
28 |
28 |
Mleczko Antoni |
1998 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
226 |
249 |
475 |
|||
29 |
29 |
Badura Wojciech |
1998 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
235 |
236 |
471 |
|||
30 |
30 |
Ziębiński Piotr |
1997 |
GROT Zabierzów |
224 |
239 |
463 |
|||
31 |
31 |
Sitarz Paweł |
1998 |
ZAMEK SUSKI Sucha Beskidzka |
228 |
233 |
461 |
|||
32 |
32 |
Siudek Bartosz |
1998 |
GROT Zabierzów |
231 |
208 |
439 |
|||
33 |
33 |
Skowron Bartosz |
1998 |
DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska |
221 |
218 |
439 |
|||
34 |
34 |
Wiśniowski Jakub |
1997 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
219 |
219 |
438 |
|||
35 |
35 |
Kulinowski Michał |
1975 |
RESOVIA Rzeszów |
205 |
232 |
437 |
|||
36 |
36 |
Kacprzak Piotr |
1996 |
WYSPIAŃSKI Kraków |
202 |
197 |
399 |
|||
37 |
37 |
Sporzyński Bartek |
|
MGOKIS Dobczyce |
193 |
204 |
397 |
|||
38 |
38 |
Kowalski Maciej |
1981 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
211 |
169 |
380 |
|||
39 |
39 |
Wróbel Martin |
1998 |
ZAMEK SUSKI Sucha Beskidzka |
176 |
185 |
361 |
|||
40 |
40 |
Gołębiowski Przemysław |
1998 |
DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska |
182 |
179 |
361 |
|||
41 |
41 |
Kucia Kamil |
1998 |
GROT Zabierzów |
114 |
124 |
238 |
|||
42 |
42 |
Warias Grzegorz |
1998 |
DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska |
234 |
0 |
234 |
MŁODZIK DZIEWCZĘTA - Łuki Klasyczne |
||||||||||
Miejsce po eliminacjach |
Miejsce po kwalifikacjach |
Imię i Nazwisko |
Rok urodzenia |
Klub |
18m |
18m |
Razem |
1/4 finału |
1/2 finalu |
Finał/ 3miejsce |
1 |
2 |
Hetman Anna |
2001 |
JAR Kielnarowa |
260 |
253 |
513 |
7 |
6 |
6 |
2 |
1 |
Kuna Julia |
1999 |
JAR Kielnarowa |
246 |
268 |
514 |
6 |
6 |
4 |
3 |
5 |
Solak Natalia |
1999 |
SOKOLE OKO Zawadka |
250 |
254 |
504 |
6 |
0 |
7 |
4 |
3 |
Hus Agnieszka |
1999 |
JAR Kielnarowa |
244 |
266 |
510 |
6 |
0 |
3 |
5 |
6 |
Chabrzycka Patrycja |
1999 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
233 |
263 |
496 |
2 |
||
6 |
7 |
Gilowska Joanna |
2001 |
TRAMP Jarosław |
241 |
242 |
483 |
1 |
||
7 |
4 |
Krawczyk Katarzyna |
1999 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
262 |
243 |
505 |
0/75 |
||
8 |
8 |
Kulig Zuzanna |
1999 |
GROT Zabierzów |
226 |
246 |
472 |
0/68 |
||
9 |
9 |
Firlit Milena |
1999 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
236 |
233 |
469 |
|||
10 |
10 |
Nicieja Justyna |
1999 |
SOKOLE OKO Zawadka |
225 |
241 |
466 |
|||
11 |
11 |
Zemanek Berenika |
2000 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
230 |
236 |
466 |
|||
12 |
12 |
Siemko Wiktoria |
1999 |
AGROS Zamość |
233 |
224 |
457 |
|||
13 |
13 |
Kozaczka Karolina |
2000 |
DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska |
219 |
231 |
450 |
|||
14 |
14 |
Mnich Magdalena |
1999 |
TRAMP Jarosław |
219 |
225 |
444 |
|||
15 |
15 |
Kłos-Kufel Gabriela |
1999 |
DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska |
217 |
223 |
440 |
|||
16 |
16 |
Marcinkiewicz Natalia |
2000 |
TRAMP Jarosław |
217 |
220 |
437 |
|||
17 |
17 |
Gal Patrycja |
2001 |
SOKOLE OKO Zawadka |
212 |
209 |
421 |
|||
18 |
18 |
Karaś Klaudia |
2000 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
199 |
222 |
421 |
|||
19 |
19 |
Siry Jagoda |
2000 |
TRAMP Jarosław |
213 |
186 |
399 |
|||
20 |
20 |
Osuch Agata |
2000 |
TRAMP Jarosław |
191 |
201 |
392 |
|||
21 |
21 |
Dudek Aleksandra |
2000 |
GROT Zabierzów |
196 |
181 |
377 |
|||
22 |
22 |
Kudłacz Gabriela |
2001 |
SOKOLE OKO Zawadka |
197 |
180 |
377 |
|||
23 |
23 |
Mikołajczyk Patrycja |
2000 |
SOKOLE OKO Zawadka |
154 |
206 |
360 |
|||
24 |
24 |
Murgała Wiktoria |
2000 |
TRAMP Jarosław |
165 |
195 |
360 |
|||
25 |
25 |
Kamińska Angelika |
2000 |
SOKOLE OKO Zawadka |
176 |
176 |
352 |
|||
26 |
26 |
Oberda Julia |
2001 |
AGROS Zamość |
178 |
151 |
329 |
|||
27 |
27 |
Pyzioł Natalia |
2001 |
GROT Zabierzów |
114 |
104 |
218 |
|||
28 |
28 |
Wróbel Karolina |
1999 |
DIANA Wolbrom |
108 |
100 |
208 |
|||
29 |
29 |
Basoń Wiktoria |
2000 |
DIANA Wolbrom |
77 |
114 |
191 |
|||
30 |
30 |
Łopszyńska Joanna |
2001 |
AGROS Zamość |
79 |
78 |
157 |
|||
31 |
31 |
Jaros Aneta |
2001 |
DIANA Wolbrom |
60 |
70 |
130 |
|||
32 |
32 |
Stolarska Maja |
2001 |
GROT Zabierzów |
46 |
77 |
123 |
|||
33 |
33 |
Mitoraj Anna |
2001 |
SOKOLE OKO Zawadka |
50 |
22 |
72 |
MŁODZIK CHŁOPCY - Łuki Klasyczne |
||||||||||
Miejsce po eliminacjach |
Miejsce po kwalifikacjach |
Imię i Nazwisko |
Rok urodzenia |
Klub |
18m |
18m |
Razem |
1/4 finału |
1/2 finalu |
Finał/ 3miejsce |
1 |
1 |
Topolnicki Ryszard |
1999 |
TRAMP Jarosław |
261 |
259 |
520 |
7 |
6 |
6 |
2 |
2 |
Łysiak Mateusz |
1999 |
AGROS Zamość |
246 |
247 |
493 |
6 |
6 |
2 |
3 |
4 |
Oczkowski Adrian |
2001 |
TRAMP Jarosław |
220 |
227 |
447 |
6 |
0 |
7 |
4 |
3 |
Szeliga Karol |
1999 |
AGROS Zamość |
237 |
236 |
473 |
6 |
5 |
3 |
5 |
7 |
Gucz Mateusz |
2001 |
AGROS Zamość |
184 |
209 |
393 |
5 |
||
6 |
5 |
Robaczyński Piotr |
2001 |
TRAMP Jarosław |
206 |
228 |
434 |
4 |
||
7 |
6 |
Skalski Krzysztof |
1999 |
BŁĘKIT Gruszowiec |
171 |
226 |
397 |
2 |
||
8 |
8 |
Boguń Oskar |
2002 |
SOKOLE OKO Zawadka |
181 |
182 |
363 |
1 |
||
9 |
9 |
Nbłażewicz Kamil |
2001 |
AGROS Zamość |
161 |
199 |
360 |
|||
10 |
10 |
Nieściar Andrzej |
2001 |
AGROS Zamość |
171 |
170 |
341 |
|||
11 |
11 |
Trela Sebastian |
2000 |
DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska |
135 |
105 |
240 |
|||
12 |
12 |
Chrabąszcz Artur |
2000 |
DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska |
124 |
100 |
224 |
|||
13 |
13 |
Roś Filip |
2000 |
DĄBROVIA Dąbrowa Tarnowska |
129 |
71 |
200 |
|||
14 |
14 |
Furman Dawid |
2002 |
DIANA Wolbrom |
76 |
48 |
124 |
|||
15 |
15 |
Grącki Patryk |
2002 |
DIANA Wolbrom |
5 |
57 |
62 |
|||
16 |
16 |
Suder Mateusz |
2000 |
PŁASZOWIANKA Kraków |
18 |
0 |
18 |
OPEN - Łuki Bloczkowe |
||||||||||
Miejsce po eliminacjach |
Miejsce po kwalifikacjach |
Imię i Nazwisko |
Rok urodzenia |
Klub |
18m |
18m |
Razem |
1/4 finału |
1/2 finalu |
Finał/ 3miejsce |
1 |
2 |
Olesek Eweilna |
|
MGOKIS Dobczyce |
270 |
271 |
541 |
134 |
131 |
133 |
2 |
5 |
Tokarz Wojciech |
|
PIAST 25 Rzeszów |
265 |
269 |
534 |
137 |
139 |
132 |
3 |
1 |
Zarzycka Magda |
|
MGOKIS Dobczyce |
281 |
283 |
564 |
--- |
137 |
139 |
4 |
6 |
Olesek Magda |
|
MGOKIS Dobczyce |
243 |
262 |
505 |
123 |
127 |
117 |
5 |
4 |
Fularski Jakub |
|
MGOKIS Dobczyce |
270 |
267 |
537 |
135 |
||
6 |
3 |
Walter Paweł |
|
TRAMP Jarosław |
272 |
266 |
538 |
122 |
||
7 |
7 |
Machojska Sabina |
|
MGOKIS Dobczyce |
199 |
208 |
407 |
99 |
Przejdź do strony Wydziału Geodezji e-Puap
Przejdź do strony Elektroniczna Platforma
Usług Administracji Publicznej CEIDG
Przejdź do strony Centralna Ewidencja i Informacja
o Działalności Gospodarczej Przejdź do strony Dziennik Województwa
Małopolskiego Przejdź do strony Dziennik Ustaw
dziennikustaw.gov.pl Przejdź do strony Monitor Polski
monitorpolski.gov.pl Przejdź do strony Program ochrony powietrza
dla województwa małopolskiego Przejdź do strony Baza teleadresowa
podmiotów i organizacji pozarządowych realizujących
oddziaływania wobec osób stosujących przemoc w rodzinie
w Dąbrowie Tarnowskiej
ul. B. Joselewicza 5