Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Wyniki XVIII Konkursu Palm i Plastyki Obrzędowej w Gręboszowie

Wyniki XVIII Konkursu Palm i Plastyki Obrzędowej w Gręboszowie

Wyniki XVIII Konkursu Palm i Plastyki Obrzędowej w Gręboszowie

W dniu 20 kwietnia br. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie podsumowano XVIII edycję Konkursu Palm i Plastyki Obrzędowej związanej z okresem Wielkanocy zorganizowanego przez GCKiCz oraz Szkołę Podstawową w Gręboszowie.
Do konkursu zgłoszono 36 palm. Komisja w składzie: Emilia Misterka - przewodnicząca, Bożena Landowska, Anna Ruta i Monika Kilian po dokonaniu oceny prac, wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

W spotkaniu podsumowującym wyniki Konkursu wzięli udział m. in.: ks. Wiesław Babiarz – proboszcz parafii Gręboszów, Wiesław Wytrwał – Przewodniczący Rady Gminy Gręboszów, Małgorzata Gądek – dyr. Publicznego Przedszkola w Gręboszowie, Jerzy Misterka – dyr. Szkoły Podstawowej w Gręboszowie.
Podczas imprezy ogłoszono wyniki oraz wręczono nagrody. Oprawą muzyczną był występ Marka Ciepieli, który wykonał na pianinie kilka znanych utworów muzycznych odwołujących się do tematyki religijnej. Imprezę poprowadził dyr. GCKiCz Wiesław Lizak.

Fundatorami nagród rzeczowych i pieniężnych byli:
- Rada Gminy w Gręboszowie,
- Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa,
- Maria i Jan Kowal – Firma „Sękpol" z Gręboszowa,
- Bogdan Bigos – Firma „Agria" z Tarnowa,
- Bank Spółdzielczy w Dąbrowie Tarnowskiej,
- ks. Wiesław Babiarz,
- Michał Misiaszek – sklep w Gręboszowie,
- Jarosław Lizak – sklep w Gręboszowie,
- Piotr Polanowski – sklep „Grosik" w Woli Żelichowskiej

 

Wyniki Konkursu ( pierwsze miejsca):

PALMY WYSOKIE

I miejsce ex.:
Karolina i Izabela Tyrcha
Krzysztof Misiaszek
Katarzyna Misiaszek,
Patrycja Kowal
Katarzyna Sambor

PALMY ŚREDNIE

I miejsce
Patryk Trela
Agata Wytrwał
Konrad Wytrwał
Natalia Zawada,

PALMY NISKIE

I miejsce
Alicja Świętek
Marzena i Anita Paś
Monika Zawada
Publiczne Przedszkole w Gręboszowie kl. 0

PALMY MINIATURKI

I miejsce
Kacper Zając
Oliwia Kozieja
Wiktoria i Nikola Świętek
Wiktoria i Nikodem Świętek

 

Wyniki konkursu plastyki obrzędowej związanej z okresem Wielkanocy

Kategoria - prace płaskie

Klasy O-III

I miejsce ex.
Kamila i Grzegorz Januś
Ex. Kacper Gądek
Ex. Wiktoria i Amelia Seruś

Klasy IV –VI
I m Agnieszka Tomasik
II m. Andrzej Badocha

Gimnazjum
I m. Justyna Kramarska
I m. ex. Justyna Tomasik
I m. ex. Klaudia i Natalia Nawój, Natalia Przeworska,
I m. ex Karolina Tyrcha, Sylwia Wojtowicz
I m. ex. Marzena Badocha

 

Kategoria prace przestrzenne

Klasy I-III i przedszkola

I m. ex Publiczne Przedszkole w Gręboszowie
I ex. Klasa O-I SP w Borusowej
I m. Ewelina i Krzysztof Rumas z Gręboszowa

Klasy IV –VI

I m. ex. Agata Wytrwał, Iwona Woziwoda

Gimnazjum i starsi

I m. I m. ex. Marzena Paś, Regina Łata
I m. ex. Monika Łoboda i Martyna Woźniak
Im. ex. Krzysztof Brzyś, Michał Kocoł, Michał Misiaszek, Krzysztof Łos, Kamil Pawlina.
I m.ex. Kamil Misiaszek, Krzysztof Potoczny, Adam Mosio, Adrian Sambor
I m. Izabela Rumas i Ewelina Drewniany
I m. Justyna Gądek i Monika Gaweł
I m.Pani Barbara Szczebak

W dniu 20 kwietnia br. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie podsumowano XVIII edycję Konkursu Palm i Plastyki Obrzędowej związanej z okresem Wielkanocy zorganizowanego przez GCKiCz oraz Szkołę Podstawową w Gręboszowie.Do konkursu zgłoszono 36 palm. Komisja w składzie: Emilia Misterka - przewodnicząca, Bożena Landowska, Anna Ruta i Monika Kilian po dokonaniu oceny prac, wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach. W spotkaniu podsumowującym wyniki Konkursu wzięli udział m. in.: ks. Wiesław Babiarz – proboszcz parafii Gręboszów, Wiesław Wytrwał – Przewodniczący Rady Gminy Gręboszów, Małgorzata Gądek – dyr. Publicznego Przedszkola w Gręboszowie, Jerzy Misterka – dyr. Szkoły Podstawowej w Gręboszowie.Podczas imprezy ogłoszono wyniki oraz wręczono nagrody. Oprawą muzyczną był występ Marka Ciepieli, który wykonał na pianinie kilka znanych utworów muzycznych odwołujących się do tematyki religijnej. Imprezę poprowadził dyr. GCKiCz Wiesław Lizak. Fundatorami nagród rzeczowych i pieniężnych byli:- Rada Gminy w Gręboszowie,- Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa,- Maria i Jan Kowal – Firma „Sękpol" z Gręboszowa,- Bogdan Bigos – Firma „Agria" z Tarnowa,- Bank Spółdzielczy w Dąbrowie Tarnowskiej,- ks. Wiesław Babiarz,- Michał Misiaszek – sklep w Gręboszowie,- Jarosław Lizak – sklep w Gręboszowie,- Piotr Polanowski – sklep „Grosik" w Woli Żelichowskiej   Wyniki Konkursu ( pierwsze miejsca): PALMY WYSOKIE I miejsce ex.:Karolina i Izabela TyrchaKrzysztof MisiaszekKatarzyna Misiaszek,Patrycja KowalKatarzyna Sambor PALMY ŚREDNIE I miejscePatryk TrelaAgata WytrwałKonrad WytrwałNatalia Zawada, PALMY NISKIE I miejsceAlicja ŚwiętekMarzena i Anita PaśMonika ZawadaPubliczne Przedszkole w Gręboszowie kl. 0 PALMY MINIATURKI I miejsceKacper ZającOliwia KoziejaWiktoria i Nikola ŚwiętekWiktoria i Nikodem Świętek   Wyniki konkursu plastyki obrzędowej związanej z okresem Wielkanocy Kategoria - prace płaskie Klasy O-III I miejsce ex.Kamila i Grzegorz JanuśEx. Kacper GądekEx. Wiktoria i Amelia Seruś Klasy IV –VII m Agnieszka TomasikII m. Andrzej Badocha GimnazjumI m. Justyna KramarskaI m. ex. Justyna TomasikI m. ex. Klaudia i Natalia Nawój, Natalia Przeworska,I m. ex Karolina Tyrcha, Sylwia WojtowiczI m. ex. Marzena Badocha   Kategoria prace przestrzenne Klasy I-III i przedszkola I m. ex Publiczne Przedszkole w GręboszowieI ex. Klasa O-I SP w BorusowejI m. Ewelina i Krzysztof Rumas z Gręboszowa Klasy IV –VI I m. ex. Agata Wytrwał, Iwona Woziwoda Gimnazjum i starsi I m. I m. ex. Marzena Paś, Regina ŁataI m. ex. Monika Łoboda i Martyna WoźniakIm. ex. Krzysztof Brzyś, Michał Kocoł, Michał Misiaszek, Krzysztof Łos, Kamil Pawlina.I m.ex. Kamil Misiaszek, Krzysztof Potoczny, Adam Mosio, Adrian SamborI m. Izabela Rumas i Ewelina DrewnianyI m. Justyna Gądek i Monika GawełI m.Pani Barbara Szczebak